Porno EI piristä

mummoja
6562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lepinkäinen hinkkaa sen tahdissa entistä rytmikkäämmin.

Äänestä

Onko sulla kokemusta asiasta??Eikö mummo ole sun kanssa alkanut leikkimään??.Mummot tykkää rakastelusta ei pornosta tiedoksi sulle vain, ja ovatkin hyviä rakastelemaan.

Äänestä
  • mun sänkykumppani on mummo, ja on erittäin viriili sellainen. jokapäivä illoin ja aamuin, nautinto on myös molemminpuoleinen, välillä melkein joutuu toppuuttelemaan:))))
    myös asentoja vaihdellaan ja suusexykin onnistuu!

    Äänestä

  • Olisi kiva saada kokenutta naista =)
    Hellä ja mukava hetki makuuhuoneen puolella
    voisi piristää =)
    -Mies 20v

    Äänestä

  • Olisi kiva saada kokenutta naista =)
    Hellä ja mukava hetki makuuhuoneen puolella
    voisi piristää =)
    -Mies 20v

    Äänestä

kirjoittamaasi ku oot itse pappa tai mummo!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lepinkäinen kirjoitti:

mummoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu