Alkoholi + Lääkkeet

douppaaja

Onko temesta alkoholin kanssa hengenvaarallista
joskus tullu popsittua aika isoja määriä entä seroquel?

6

580

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • H2Otus

      Noihin pameihin kuolee, jos niitä kippaa kuorma-autollisen päälle ja tukehtuu siihen. Noin sanoi psykologini. Mutta jos niihin yhdistää viinan, tukehtuminen on paljon lähempänä. On niin rauhallinen olo että unohtaa henkittääkin... Tuolla menetelmällä joukostamme poistuneita on todella paljon.

      Voi myös tulla ongelma bentsoista sinänsä. Niihin jää koukkuun samalla tavalla kuin viinaan. Ja se on tosi koukutusta se kun on koukussa molempiin. Näin kävi mulle.

      Vaan että molemmista on mahdollista päästä. Niinkin joskus sattuu. Mutta yksin en selvinnyt enkä selviä. Voimaton alkoholiin, bentsoihin - ja elämään nähden. Niin koin - siitä se lähti.

      Seroquelia en tunne.

      • olin myös sekakäyttäjä.Kyllä olin totista poikaa kun kamppailin vieroitusoireiden kanssa.



      • Late.

    • Enska.de

      On tullut Opamoksia otettua..sillä olen saanut helpommin poikki. Kun ei herää aamuyöllä viinanhimossaan. Mutta on ilmeisesti vaarallista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      120
      1757
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1578
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      46
      1094
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      43
      964
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      929
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      846
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      44
      802
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      780
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      778
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      760
    Aihe