Kettutytöt Madonnan kimpussa

Java

7

414

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • live to kill

      olin aikoinaan jonkinlainen Madonna-fani ja hyvää musaahan mamma teki, enkä oo mikään fanaattinen eläintensuojelija, mut onhan toi saatanan törkeetä ja kaksnaamasta. Tyypillistä amerikkalaista teeskentelyä.

      • TöötTööt

        En tajua tätä kohua, mitä sitten vaikka tähti käyttää chinchilla turkkia.


    • I_Love_Fur

      Jos juttu on totta, se kertoo kyllä paljon kettutyttöjen mielenterveydestä; Ihmisiä saa kyllä tappaa, eläimiä ei. Ihan kuin maailmassa ei olisi vakavampia asioita.

    • jööö

      tekopyhä akka... kovasti yrittää antaa niin hyvän ihmisen kuvaa pelastelemalla orpolapsia samalla kuljetaan turkit päällä,vähän ristiriitaista. se lasten adoptointikin on vain suosion hakua... keräilee niitä lapsia kuin jotain kenkiä että sais lisää ihailua osakseen.

      • Kun et tajua

        Chinchilla turkin käyttö ei liity mitenkään lasten adoptointiin tai hyvän ihmisen mittaan. Lasten adoptpointi suosion hakua vai? Voiko sillä parantaa suosiota? Mene vaikka valittamaan Angelina Jolielle, jolle se lasten hankkiminen on aika arkipäiväistä. Madonna on loistava äiti, sinulla ei ole siitä kokemusta.

        Toivottavasti viestisi oli provo, sillä toivon että kukaan ei ole noin tyhmä ja sivistymätön. Vaikka kyllä niitä alemman älykkyyden roskasakkiakin valitettavasti löytyy.


    • itse en..

      turkkia päälle pukisikaan, niin minun puolestani Madonna saa käyttää. Se on hänen valinta.

    • Erizo

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      88
      8042
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      91
      7998
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      172
      6151
    4. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      11
      5375
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5158
    6. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      22
      4231
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      3980
    8. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      39
      3850
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      37
      3769
    10. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      48
      3620
    Aihe