päättymispäivä

niin eli jos merkonomikoulutuksen alotuspäivä on 15.1.2007 ni milloin se päättyy, kestää 120 opintoviikkoa..?
kun tohon opintotukihakemukseen tarttee sen päättymispäivän :)
2306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kestää siis about kolme vuotta? Ei siihen tarvitse mitään täsmällistä päivää laittaa, vaan arviosi siitä, koska aiot valmistua. Itse laittaisin tuossa tapauksessa 31.12.2010. Ja jos et valmistukaan silloin, haet uudella lomakkeella jatkoa.

Äänestä
  • eli kiitos :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


milloin? kirjoitti:

niin eli jos merkonomikoulutuksen alotuspäivä on 15.1.2007 ni milloin se päättyy, kestää 120 opintoviikkoa..?
kun tohon opintotukihakemukseen tarttee sen päättymispäivän :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu