Onko kukaan muu kokeillut kuorsaukseen Snor Away
suusuihketta?Olen nyt viitenä iltana suihkauttanut tuota ainetta kurkkuun ja ainakin vaimoni kertoo että kuorssaamiseni on loppunut lähes kokonaan.
Snor Away
auttaa
2
1022
Vastaukset
- kipin kapin ostamaan
En ole kuullutkaan,mistä sitä saa ja paljonko se maksaa?
- kaikki merkit
Sikamaisia hintoja pyytävät apteekissa noista kuorsaussumutteista, eivätkä ne toimi juuri kellään... Ne on tehty suurimmaksi osaksi ruokaöljystä ja makuaineista, ideana olisi rasvata kurkku jotta kuorsaus ääntä ei syntyisi. Voit laittaa ruokaöljyä sumutinpulloon ja sumuttaa kurkkuun, sama tulos kuin noilla apteekin sumutteilla mutta pääset paljon halvemmalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1357167Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1254961L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa664312TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153473Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242281Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2971755Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221506- 671475
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581438Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j581394