J.Lo adoptoimassa Puerto Ricosta?

Erizo

Jennifer ja Marc ovat suunnitelleet adoptoivansa lapsen Puerto Ricosta. Näin ainakin kirjoittaa Daily Mail (linkki alla). Pariskunta on huhujen mukaan yrittänyt tulla raskaaksi ja vielä villimmät huhut kuiskuttelevat Jenniferin joutuneen kokemaan useamman kuin yhden keskenmenon. Jennifer itse kieltää kuitenkin tuollaiset puheet.

Nimetön lähde myös kertoo, että Jennifer on selvittänyt eri orpokotien taustoja, jotta hän voisi olla varma adoptoivansa hyvämaineisesta orpokodista. Puerto Ricolainen lapsi on ollut harkinnassa siksi, koska Jennifer ja Marc haluavat lapsen, jolla on sama kulttuuritausta kuin heillä itsellään on.

Enemmän tietoa alla olevasta linkistä.

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/showbiz/showbiznews.html?in_article_id=421798&in_page_id=1773

0

571

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Muovikassikartelli

        Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
        Talousrikokset
        34
        2136
      2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

        Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
        Maailman menoa
        48
        1732
      3. Hallintooikeus..

        "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
        Pyhäjärvi
        112
        1546
      4. Olen rakastunut

        varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
        Ikävä
        104
        1276
      5. Ootko A-nainen vielä vihainen?

        Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
        Ikävä
        104
        1044
      6. Jos se joskus oli molemminpuolista

        niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
        Ikävä
        76
        998
      7. Teit yllättävän siirron

        Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
        Ikävä
        46
        936
      8. Mikä on kaivattusi

        ammatti?
        Ikävä
        59
        895
      9. Laita nyt se viesti

        Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
        Ikävä
        52
        799
      10. Kaipaatko nainen

        Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
        Ikävä
        101
        773
      Aihe