tarvitsisin vinkkejä siitä, kuinka mustesuihkutulostimen mustepatruunat saisi täytettyä itse ?!?
Vinkkejä siitä, että se taitaa olla melkoisenkin yleistä löytyy näiltä keskustelusivuilta, mutta mistä musteet ja millä ne saa patruunaan ladattua.
Kiitän etukäteen mahdollisista ohjeista!
Mustepatruunan täyttäminen
ninkko
2
647
Vastaukset
- tästä apua
http://www.saunalahti.fi/samit3/muste/mustekasetin_tayttaminen.html sivun oikeassa laidassa lisää täytöstä ja muusta;)
- macmahon
Tervehdys,
Nykyään mustepatruunoita ei kyllä juurikaan kannata itse ruveta täyttelemään, kun niitä voi täytättää esim. Mustekolmion liikkeissä, näin säästät käsiäsi ja hikipisaroita
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163471
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit212372En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321965- 181881
- 821858
- 261582
- 291450
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361427Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111334