ongelma windows media playerin kanssa

kun rupeen kattooon lefaa ja kun liikautan hiirtä pitäisi tulla ne kaikki play,stop ym. kun nyt liikautan hiirtä ei tule minkäänlaisia juttuja sama ongelma kaikkien soittimien kanssa winamp,bs player,windows media playerin,divx osaisko joku auttaa
1180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että nostaa persiinsä pois niitte päältä. Kokeiles naksauttaa hiirtä, tulisko sillon näkyviin. Muutenkin parempi tapa, ei tule turhaan esiin kun lentokone lentää talon yli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


osaisko joku auttaa kirjoitti:

kun rupeen kattooon lefaa ja kun liikautan hiirtä pitäisi tulla ne kaikki play,stop ym. kun nyt liikautan hiirtä ei tule minkäänlaisia juttuja sama ongelma kaikkien soittimien kanssa winamp,bs player,windows media playerin,divx osaisko joku auttaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu