harkitsen.
http://www.jimmspc-store.fi/index.php?page=products&action=productdetails&id=BQT E5-500W&groupid=subgroup=&t=false
Onko hyvä? Jollain kokemusta..
Tälläistä..
2
341
Vastaukset
- pjotr
Vaikka minun kokemukset ei niin hyviä niin hyvät arvostelut tuo yleensä testeissä saanut.
Niin ne minun kokemukset.Täsmälleen sama malli kärvähti n. 2kk:n kuluttua hankkimisesta.Syy tiedossa, tuuletin ei pyörinyt .Miksi ei, on yhä arvoitus.Itse epäilen lämpösensorissa jotain häikkää.Mitään muusta kokoonpanosta johtuvaa en usko olleen koska kone toimii aivan normaalisti.
No takuusta uusi tilalle,kas kummaa eihän tämäkään pyöri.Siinä vaiheessa jo niin kypsä ramppaamaan noissa liikkeissä että otin ohjat omiin käsiin.
Tuulettimen johto suoraan emolevyn PRW FAN liitäntään.Nyt ainakin pyörii ja pysyy viileänä.Takuuhan siinä tietysti meni.
Virtalähteessä on lämpösensori jonka pitäisi ohjata tuulettimen pyörintänopeutta lämpötilan mukaan.Jostain kumman syystä se ei minulla toiminut.
Yhteyttä otettu mm. pääkallopaikale Saksaan muttei sieltäkään mitään sellaista mitä en jo itsekin tietäisi.
Väittivät olevan ensimmäinen tuota uutta mallia joka olisi hajonnut.No taitaa minulla olla tosi huono säkä.- jospa..
oli maanantaikappale tai kaksi. Pitänee miettiä viellä.. Mutta toisaalta kaikissahan on kai jotain propleemia ollut jossain vaiheessa.
Jos laitteen saa toimimaan mutta takuu menee niin kumpi parempi. Lähettele tasaisin väliajoin laitetta takaisin ja ottaa uuden tilalle ja taas se takuuseen ja sitä rataa. Vai ottaa omat konstit käyttöön ja tyytyväisenä käyttelee toimivaa laitetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.1036412Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d25234477Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras242993Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1311214- 431151
Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.103856Ajattelen sinua kiitollisuudella
Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi49852Mitä olisitte sanonut hänelle?
Onko teille jäänyt mieleen joku tietty ihminen ja tilanne, joka polttelee yhä – se asia, jota ette uskaltaneet sanoa ään50824Sinulle tiedoksi
Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si26771- 43758