Christina kopioi Madonnaa!

*Dirty*

5

440

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Erizo

      Näinkin tämän kuvan jo muutama päivä sitten.

      Tuo hevonen on oikeastaan ainoa, joka on jotenkin johdettavissa Madonnan showsta, mutta pitsichapsit eivät ole sinnepäinkään. Chapsit ovat täysin Christinan oma juttu.

      Ja mitä tulee valkoiseen pukuuun, Madonna lainasi sen asun Travoltalta, jos aletaan niuhoja olemaan.

    • ~ Hippo ~

      ... koska lähes kaikki naisartistit ovat ottaneet hänestä vaikutteita. Toisaalta, ei sexyihin vaatteisiin pukeutuminen ole mikään Madonnan yksinoikeus. Ainakaan laulutaitoa hän ei ole kopioinut Madonnalta...

      • la isla bonita

        Kaikki nyt matkii Madonnaa. Hän on jo tehnyt vaan "kaiken" joten siinäpä Chrisu yrittää säväyttää hepeneillään, Madde did it while ago bitches 1


      • Erizo

        ... että hän arvostaa Madonnaa ja haluaa seurata tämän esimerkkiä musiikkialalla. Christina sanoi myös Madonnan Confessions-kiertueen aikaan, että hän menee katsomaan Madonnaa ja yrittää ottaa oppia. Eli siinä suhteessa ei tuo ole ihme. Ainakaan tuo hevosjuttu. Muuta vaikutteita en tuossa lehtijutussa juuri näe Madonnalta tulleen.

        Ja edelleenkin väitän, että tuo pitsichapsien vertailu Madonnan legendaariseen asuun Blonde Ambition -kiertueella on vähän väkisin tehtyä täytettä kyseiselle lehtiaukeamalle. Chapsit ovat Christinan oma juttu eikä tuo asu edes muistuta tuota Madonnan asustetta, mitä Christinan pitäisi muka Madonnalta matkia. Ja tuo valkoinen asu on sekä Christinalla että Madonnalla ottanut vaikutteita Travoltan roolihahmosta.

        Mutta ei tää ole niin vakavaa. Itse pidän molemmista; Madonna is my other diva, so to speak.


    • Erizo

      Jojon uusin biisi on nimeltään "How to touch a Girl". Mutta kysymys kuuluukin, onko Jojo saanut vaikutteita meidän Baby Janesta eli Christinasta?

      Joidenkin mielestä ehkä ei, mutta minä henkilökohtaisesti näen tässä videossa vaikutteita Back to Basic:sta... mutta ei millään pahalla. Hymyilyttää vaan, kun teinityttö on intoutunut vinyylilevyistä, punaisesta huulipunasta ja tekoripsistä. :)

      You decide!

      Here it is:

      http://www.youtube.com/watch?v=s-a-_2IQe5A

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      63
      10768
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      131
      10214
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      22
      7967
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6404
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      39
      5227
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      69
      4905
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      133
      4201
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      129
      3506
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      64
      3199
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      231
      3150
    Aihe