Ette pääse ostamaan Sonyn ylihintaista ja alitehoista tekelettä vielä lähes puoleen vuoteen. Ei niin että teillä persaukisilla kakaroilla edes olisi 600-800 euroa käytössänne.
Edes vanhemmillanne ei ole varaa maksaa Sonyn floppitoosastaan vaatimaa kiskurihintaa ja saatte kersat suosiolla tyytyä PS2-romuunne vielä useamman vuoden.
Lähdenpä tästä pelaamaan hieman Gears of Waria, siinä nimittäin on sellainen peli, jota Sonyn surkean alitehoinen floppikolmonen ei ikinä pystyisi pyörittämään.
Edes vanhemmillanne ei ole varaa maksaa Sonyn floppitoosastaan vaatimaa kiskurihintaa ja saatte kersat suosiolla tyytyä PS2-romuunne vielä useamman vuoden.
Lähdenpä tästä pelaamaan hieman Gears of Waria, siinä nimittäin on sellainen peli, jota Sonyn surkean alitehoinen floppikolmonen ei ikinä pystyisi pyörittämään.
Vastaukset 8
Vanhimmat
sillä aikaa pelataan tätä box360 konsolia satunnaisesti joka 200€ hintainen lelu ja odotellaan....kätevää :)
On tietty totuus aina maailmassa, halvalla ei hyvää saa koskaan...
Eipä kovin kummoinen peli ole tuo mainitsemasi ja taitaa olla ainut pelisi näköjään....?
Maalaiset ovat "yhden pelin tyyppejä" aina ja jussina heti parempia kuin muut...muka.
Nauti pelistäsi ja pelaa PS3:a sitten kun sille sinulla mahdollisuus, kätevää.
Kun kaverit saavat hienoja lahjoja ja omilla vanhemmilla ei ole rahaa ostaa hienoja lahjoja. Onko elämäsi noin heikolla saralla, että pitää spämmiä surkeita XO fanitus topicceja Suomi24-palstalle?
Voisit vaieta siihen asti, kun PS3 julkaistaan. Ja et näemmä tiedä kuukausistakaan mitään, koska maaliskuuhun on kolme kuukautta, ei kuusi.
...kuukautta.
onkin siirtynyt ensisyksyyn. Enkä ikinä ostaisi sitä japsi romua vaikka rahaa onkin yllinkyllin. XBOX 360:lla on niin tehokas, että ps3 ei tule ikinä pystymään samaan pelien grafiikassa, eikä tehoissa, Myös pelit ovat paljon parempia.
Nyttenkin ps3:sen julkaisupeli tarjonta on sama minkä me onnekkaan x360:lla omistajat olemme menneet ajatsitten läpi mahtavalla x360:lla. Ainoastaan surkea resistance fall of man on eri, Jota ei toivoisikaan X360:llan pelivalikoimaan. Sehän on kuin COD, vain örkeillä ja surkeammalla grafiikalla.
sä oot vaan poju, joka ei tiedä mitään poju..hahaa
ostaa kuiteski tietokone.. ei noilla tee mitään..paskoja ovat
... oo paskoja?!?! sinäkin paskot silloin tällöin, paskaa tulee sustakin..hhahahahahaa
PC:lla on pelattu jo 80-luvulta asti ja nykyinenkin laitteisto tarpeen vaatiessa pyörittäisi peliä kuin peliä, mutta kuitenkin pelaan mielummin olohuoneessa konsolilla.