thai hieronta

kappas.. porvooseenkin on näköjään rantautunut thaihieronta paikkoja. onkohan nekin sellaisia tumputuspaikkoja vai perinteistä hierontaa tarjoavaa meininkiä. ihmettelenkin ettei porvooseen ole tullut mitään seksikauppoja,ehkä joskus..?? sitten sari nygren vois tulla porvooseen töihin,hih!
32528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Et ehkä ole tarpeeksi kauan asunut porvoossa kun et tiedä että porvoossakin oli ennen sexikauppa ja thai hierontaakin on ollu jo jonkin aikaa. En ole käyttänyt palveluja joten en tiedä mitä siellä oikeesti tapahtuu.

Äänestä

no ette ole tainneet huomata et lundin kadulta on lähtenyt kaksi thai- hierontaa pois... minnekkähän ovat menneet? missä täällä on enään yhtään hieronta paikkaa?

Äänestä
  • hm...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä pelkästään kirjoitti:

kappas.. porvooseenkin on näköjään rantautunut thaihieronta paikkoja. onkohan nekin sellaisia tumputuspaikkoja vai perinteistä hierontaa tarjoavaa meininkiä. ihmettelenkin ettei porvooseen ole tullut mitään seksikauppoja,ehkä joskus..?? sitten sari nygren vois tulla porvooseen töihin,hih!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu