vikako?

jvc kd-scr900r:n virrat pätkii välillä kesken käytön ja laite jää tuolloin sahaamaan päälle/pois-tilaan. Homma korjaantuu vähäksi aikaa irroittamalla piuhat, mutta ongelma palaa takaisin jonkin ajan kuluttua. Missä vika?
1197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jaahas... Sinulla on kans ongelmia! Kokeilin monessa autossa. Samaa vika... Eikä mee kuulema takuuseen. Minulla se vaan sammuu heti kun käynnistää!
On ollut kuulemaa kytkennän yhteydessä asennus virhe... Osta minulta tää pois ja kasaa itselles toimivan! Tai myy omas, niin minä kasaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cdi kirjoitti:

jvc kd-scr900r:n virrat pätkii välillä kesken käytön ja laite jää tuolloin sahaamaan päälle/pois-tilaan. Homma korjaantuu vähäksi aikaa irroittamalla piuhat, mutta ongelma palaa takaisin jonkin ajan kuluttua. Missä vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu