Jos kimmalla on pinkit, turkoosit tai violetit hiukset? (Tai raitoi tummis hiuksis) Kehtaatteko kulkee sellasen tyypin kans joka haluu olla erilainen kun muut... Eikä vaan samaa massaa muitten kans. Eli oma tyyli vai kopio, ja perustelui ees vähä!
Kundit, mitä mieltä ootte...
kata.
7717
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ehdottomasti! Noi kopioijat on
oisin ylpeä jos saisin kulkea sellasen kanssa, ihan oikeesti!
joukosta pitää erottua ja noi värit kuulosti ihan hyvältä...
käytän liikkuessani oransseja lököjä (ite veistelty) ja vaaleen harmaa takki ja oranssit hiukset... mustat aurinkolasit (ainoa paheeni) ja punanen lippis... erotun aina mustasta ja synkästä ihmismassasta... et ole erikoinen ja kehtaisin liikkua sunkin kanssa
Se on hyvä et jotkut ymmärtää jos joku haluu olla erilainen. Tääläpäin nimittäin syrjitään sellasii ihmisii jotka haluu olla erilaisii. Kummallista väkee! Nyt mulla on tumman violetit hiukset mut meen toukokuus värjään raitoja, mut en oo varma väristä, mut joku noista kolmesta.
Kuin monta korvista te siedätte kimmalla? Siis yhes korvas... Ja mitä mieltä ootte, jos tekee ite reikii korviin?
Tai riippuu tytön tyylistä muuten. Jollekin ei sovi kuin yks ja joku näyttää hyvältä vaikka ois viisikin.
Mikäs siinä jos ite meet reiät tekemään, mut jos saat ne kunnolla tulehtumaan ja korvat tipahtaa päästä ni ei tarvi kuvitella että mä ainakaan kovasti kiinnostuisin.
Mä oon siis ent. kata. ja nyt oon cardea. Ei mulla ainakaa vielä oo ne tulehtunu, vaik teinki kolme kerralla. Siis mul on nyt vasemmas kuus (yks rustos) ja oikees neljä.