Spice&Playboy

Näkyyks näillä kanavilla tosiaan näin pehmopornoo,melkein saa arvailla,mitä tehdään,tuleeks siellä koskaan kunnon kamaa????
9782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

...nainen. Ei tartte iltoja tumputtaa handuun tellun ääressä.

Äänestä
  • No sattumalta olen nainen ja mulla on ihana mies,mutta välillä olis kiva katella rajua kamaa eikä piilopornoa!

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    No sattumalta olen nainen ja mulla on ihana mies,mutta välillä olis kiva katella rajua kamaa eikä piilopornoa!

    Aaah, kipeetä... jos mä olisin nainen, ei mun elämästä tulis mitään, kun koko ajan kähmisin itseäni...

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    No sattumalta olen nainen ja mulla on ihana mies,mutta välillä olis kiva katella rajua kamaa eikä piilopornoa!

    Mikäli on mahdollista katsoa/laittaa satelliitti lautasantennin niin löytyy hyviä vuosikortteja täältä esim. http://www.sat-erotik.de tai täältä http://www.hm-sat-shop.de/eroticpay-tv-abos/ ( tunnetuin ja luotettava )sieltä löytyy erinlaisia yksittäisiä kanavia ja paketteja (12-21kanavaa /12kk) .
    Hinta on aina vuosimaksu .
    Koneeksi riittää ci-moduulipaikallinen tai Viaccess:ta tukeva salaus lautanen 70 sm ja satelliitti on Hotbird13E http://fi.kingofsat.net/pos-13E.php
    Huom. Jos kanavissa lukee erotic ja vapaa on kyseessä melko varmasti ns. puhelintyttökanava= ei pornoa :( !

    Äänestä

Ei ole koskaan ns. kovaa pornoa esittänyt , mutta Spice Platinium kylläkin .

Äänestä
  • Spice Platinum ei ole Spice.

    Äänestä

  • ei ole kirjoitti:

    Spice Platinum ei ole Spice.

    Viasat aikoinaan kyllä tarjosi Spice platiniumiakin satelliitilta ja se on kovaa xxx :)

    Äänestä

on helppo todeta että tuota Spice kanavaa ei todellakaan tee mieli katsoa, niin surkeaa on tarjonta.

Playboylta kannattaa joskus katsoa se heidän piilokamera ohjelmansa, se on oikeasti hauska, mutta ei sisällä seksiä jos sitä nyt on hakemassa.

Äänestä
  • täytyypä kattoa joku kerta piilokamera,kiitti vinkistä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kanavat kirjoitti:

Näkyyks näillä kanavilla tosiaan näin pehmopornoo,melkein saa arvailla,mitä tehdään,tuleeks siellä koskaan kunnon kamaa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu