Laguna mar

matkaan lähtijä

Olisiko joku Margaritalla kävijä ollut majoittuneena hotelli Laguna mariin? Olemme menossa sinne tammikuussa ja olisi kiva kuulla kokemuksia ja kommentteja sieltä. Oliko all inclusive ok? Miten siisteystaso, entäs säilyikö tavarat huoneessa? Millainen ranta?

2

825

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • donsku

      Laguna Mar on todella loistava valinta. Erittäin siisti ja hyvin vartioitu alue ja palvelu pelaa. Lyhyt matka Porlamariin ja ostoskeskukseen. Paljon erilaisia altaita ja ranta hyvä ja sielläkin palvelu pelaa. Etenkin etelä-amerikkalaiset lomailevat siellä, koska taso on hyvä. Ohjelmaa joka ilta, joskus englanniksi ja joskus espanjaksi. Lähes koko henkilökunta osaa englantia. Muualla on toisin. Ja jos haluaa, niin koko alueelta ei tarvitse poistua,vaan voi viettää siellä lukxus-lomaa! Ruoka on ihan ok, mutta kaikkeen kyllästyy kahdessa viikossa. Ja juomia saa muitakin kuin paikallista rommia. Jos kysyttävää, niin pistäpä vähän yksityiskohtaisempia, niin osaan vastailla. Olin siellä marraskuussa.

      • tiedoista

        Kuulostaa hyvältä. Kolmen viikon kuluttua lähdemme matkaan. En nyt keksi enää muuta kysymistä. Toisessa kohdassa kysyinkin ja sinä vastasit valuutta asiasta. Korut ja arvokkaat tavarat saa jäädä kotiin. Tallelokero on hyvä siin sinne voi laittaa passin ja matkaliput sekä vakuutuskortit. Kiitos vielä vastauksesta!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin

      Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_
      Ateismi
      23
      2473
    2. Kerro kaivattusi

      Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.
      Ikävä
      53
      1773
    3. Saako kantaa asetta

      Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup
      Ähtäri
      11
      1124
    4. Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.

      Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu
      Maailman menoa
      298
      1044
    5. Toinen toista

      Hyvää sunnuntai huomenta susi rinssiltä 🤴🏼☕❄️⚜️❤️
      Ikävä
      259
      982
    6. Mikään ei ole ikuista

      Hyvää huomenta. ☕ Susi ulvoo yksin ja tyhjyys kutsuu luokseen.⚜️❄️❤️🥱
      Ikävä
      146
      893
    7. Rakastan sua

      Tiedäthän sen ❤️😢
      Ikävä
      56
      864
    8. Mies mitä ajattelet naisista?

      Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.
      Ikävä
      110
      769
    9. Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?

      Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua
      Tuusniemi
      9
      757
    10. Onko sulla mua enää yhtään ikävä

      Etkö halua enää yrittääkään?
      Ikävä
      46
      745
    Aihe