Olisiko joku Margaritalla kävijä ollut majoittuneena hotelli Laguna mariin? Olemme menossa sinne tammikuussa ja olisi kiva kuulla kokemuksia ja kommentteja sieltä. Oliko all inclusive ok? Miten siisteystaso, entäs säilyikö tavarat huoneessa? Millainen ranta?
Laguna mar
2
825
Vastaukset
- donsku
Laguna Mar on todella loistava valinta. Erittäin siisti ja hyvin vartioitu alue ja palvelu pelaa. Lyhyt matka Porlamariin ja ostoskeskukseen. Paljon erilaisia altaita ja ranta hyvä ja sielläkin palvelu pelaa. Etenkin etelä-amerikkalaiset lomailevat siellä, koska taso on hyvä. Ohjelmaa joka ilta, joskus englanniksi ja joskus espanjaksi. Lähes koko henkilökunta osaa englantia. Muualla on toisin. Ja jos haluaa, niin koko alueelta ei tarvitse poistua,vaan voi viettää siellä lukxus-lomaa! Ruoka on ihan ok, mutta kaikkeen kyllästyy kahdessa viikossa. Ja juomia saa muitakin kuin paikallista rommia. Jos kysyttävää, niin pistäpä vähän yksityiskohtaisempia, niin osaan vastailla. Olin siellä marraskuussa.
- tiedoista
Kuulostaa hyvältä. Kolmen viikon kuluttua lähdemme matkaan. En nyt keksi enää muuta kysymistä. Toisessa kohdassa kysyinkin ja sinä vastasit valuutta asiasta. Korut ja arvokkaat tavarat saa jäädä kotiin. Tallelokero on hyvä siin sinne voi laittaa passin ja matkaliput sekä vakuutuskortit. Kiitos vielä vastauksesta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_232473Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.531773Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111124Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2981044- 259982
- 146893
- 56864
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.110769Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua9757- 46745