en pääse peliin kultiras serveriin joten mä sanon nyt sitä vammaseks paskaks tyhmäks vitun kakka peliks
vammanen peli
8
1430
Vastaukset
- ...
helvetin idiootti tänää wowis on upgrades niinku joka keskiviikko et siin on sun vammanen pelis
- voihan venäjä
Joo olet täysin oikeassa, lopeta ihmeessä pelaaminen, siis nyt heti, LOPETA se, uninstalloit pelin ja viet sen takasin kauppaan. Ja muutkin sun kaltaiset ikärajoitteiset ihmiset, tehkää sama homma nyt heti kiitos.
- ...
onse saatana ku ei mee kaaliin että siellä on päivitykset keskiviikkosin. heti seotaan kun ei peli mee päälle. lopettakaa ny prkl toi pelaaminen kun ette mitää tajuu. peli on heti paska kun on jotain mitä ei osaa ym. peli on paska jos questi on liian vaikee ym.pare vaan että on questit vaikeita, enemmän tekemistä ja haastetta, mut joo, yhdyn edelliseen että unistalloi se peli ja vie se kaupaan... prkl idiootit menkää niplaa kiveksiänne!
- 60lvl rogue
... kirjoitti:
onse saatana ku ei mee kaaliin että siellä on päivitykset keskiviikkosin. heti seotaan kun ei peli mee päälle. lopettakaa ny prkl toi pelaaminen kun ette mitää tajuu. peli on heti paska kun on jotain mitä ei osaa ym. peli on paska jos questi on liian vaikee ym.pare vaan että on questit vaikeita, enemmän tekemistä ja haastetta, mut joo, yhdyn edelliseen että unistalloi se peli ja vie se kaupaan... prkl idiootit menkää niplaa kiveksiänne!
siis oikeesti...Miten joku noin urpo voi sanoo WoW paskaksi ja vammaiseksi peliksi ku ei osaa pelata sitä...WoWissa on varmaa yli 50 servua ja niitä myös monenlaisia esim. PvP. RP, RPPvP ja jne..niinku alussa jo sanottiin niin tai no tää on eritavalla: UNISTALLOI PELI JA LAITA TOINEN PEUKALO PERSEESEENS JA TOINEN SUUHN NIIN JOHAN ALKAA LYYTI KIRJOTTAMAAN!!!!!
- peenis
päivää
- hellou__
Iltaa
- Anonyymi
Tasokas kommenti.
- Anonyymi
Ystävä, en oikein ymmärrä. Mikä on kakkaleikki?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html654403Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2454164Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat223324Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1553270Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis653054Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos752879Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1182576Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana1682400- 482205
- 241810