KUMPI PAREMPI ?

kumpi on parempi liza marklundin nobelin testamentti vai lisa jewellin se ainoa oikea? :)
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miten ois että ei kumpikaan:)

Äänestä
  • oo hyviä?

    Äänestä

  • nuo kirjoitti:

    oo hyviä?

    Nobelin testamentin olen lukenut, eikä ollut yhtään hassumpi. Joten se on parempi noista kahdesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kommentteja. kirjoitti:

kumpi on parempi liza marklundin nobelin testamentti vai lisa jewellin se ainoa oikea? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu