floppi kolmosesta...

9302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Haluaisin takoa rasvanaamaasi johonki betoniin (:

Olet sama pelle kokoajan "floppikolmosesi" kanssa.

Äänestä

tekee kutaa. Ha ha..

Äänestä
  • Ei satu mihinkään, kun mitään totuutta en ole kuullut missään? :) Alkaa jo tuo teidän lapsosten turha paskanjauhaminen ärsyttämään, trolleja te olette, niin turhaa mitään selittämään.

    Kuolkaa pois lapsukaiset!

    Äänestä

  • Kuinka. kirjoitti:

    Ei satu mihinkään, kun mitään totuutta en ole kuullut missään? :) Alkaa jo tuo teidän lapsosten turha paskanjauhaminen ärsyttämään, trolleja te olette, niin turhaa mitään selittämään.

    Kuolkaa pois lapsukaiset!

    täällä kokoaja kylvätää näitä samoja juttuja.
    ja sehän on selvää kun tänne jotai kirjottaa niin heti tulloo jotai
    -tekeekö totuus kipeää.viestejä
    ei jaksa enää XDXDXDXD

    Äänestä

Kukaan täysijärkinen ei maksa floppikolmosesta lanttiakaan.

Äänestä
  • täten taso tulee pysymään hyvän korkeammalla puolella todennäköisesti....:)
    Itse veikkaan, että ps3sta tulee menestys jo tekniikankin puolesta joka valjastetaan pc käyttöön ihan suoraan pelkästäänkin ilman pelaamista.
    Ei kovin kummoista pc laitetta saa 700€:lla nykyisin.
    Sopinee hiljaa miettiä sen "täysjärkisyyden määrite" omassa pienessä päässään aivan vapaasti....

    Äänestä

  • jabez kirjoitti:

    täten taso tulee pysymään hyvän korkeammalla puolella todennäköisesti....:)
    Itse veikkaan, että ps3sta tulee menestys jo tekniikankin puolesta joka valjastetaan pc käyttöön ihan suoraan pelkästäänkin ilman pelaamista.
    Ei kovin kummoista pc laitetta saa 700€:lla nykyisin.
    Sopinee hiljaa miettiä sen "täysjärkisyyden määrite" omassa pienessä päässään aivan vapaasti....

    "With a short test under Linux we have determined that those most applications to the PS3 under Linux straight times with that speed of a PentiumIII with 800Mhz run"

    http://www.smorgasbord.net/ps3_equals_800_mhz_pentium_iii


    SÄÄLITTÄVÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ SONY!!!!

    Äänestä

box360 maksaa 200€ ilman alimitoitettuja luureja ja kovalevyä johon voi imuroida jotain, kuten demoja joita kukaan ei tarvitse oikeasti ja musiikkia, heh.
PCn käyttäjät tietävät demojen kaatumiset varmasti...kuulokkeet voi olla laadukkaatkin jo omasta puolesta kuten senneheiserit ihan ok kun suljetut vielä....
Tusinakuulokkeet roskiin vaan heti jos niihin tuhlannut ostohetkellä.

Äänestä

...sinä taas täällä, noh moi moi vaan taas!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei haluta maksaa... kirjoitti:

ylihintaa.

http://www.konsolifin.net/uutinen.php?site=ps2&id=3128

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu