Miten

Microsoft PowerPoint Slide Show(PPS) näkymään kun sellaisia kaverit välillä lähettää sähköpostiin(Outlook Express). Eivät näy suoraan vaan täytyy eka tallentaa koneelle ja sitten vasta näen ne. Mitä siellä ohjauspaneelin kansiot asetuksissa täytyy tehdä??
2655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Netissä ohjelma, Windosin, tai mikkisoftan sivuilla ilmaisohjelma millä sai pps:n auki Outlook'ille.

Äänestä
  • olevan niin, että aukeaa suoraan liitteestä VAIN, jos sulla on PowerPoint-täysversio. Tuolla ilmaisella PP-Viewer'illä pitää ensin tallentaa. Sanokaa, jos olen väärässä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saan.... kirjoitti:

Microsoft PowerPoint Slide Show(PPS) näkymään kun sellaisia kaverit välillä lähettää sähköpostiin(Outlook Express). Eivät näy suoraan vaan täytyy eka tallentaa koneelle ja sitten vasta näen ne. Mitä siellä ohjauspaneelin kansiot asetuksissa täytyy tehdä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu