Heikki pystyy samaan,mihin Alonso pystyi!.

6611
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ensin opetella muutaman vuoden niin kyllä minäkin uskon että Heikki samaan pystyy. Sitten on eri asia jos saa yhtä hyvän auton kun aika tulee? Mutta en odota maailmanmestaruutta Heikiltä ensi kaudella (mutta jos maailmanmestariksi asti rahkeet riittäisi niin kukaan ei ole iloisempi kuin minä) :)

Äänestä
  • Johan tuo nähtiin ettei suomussalmen juntista ole mestariksi, sen osoitti jo tappio varmassa gp2:ssa. suomijuntti hermoilee tiukoissa paikoissa kuten pakenivat heikin isoisät suomussalmella Venäläisiä 1939.

    Äänestä

  • Jesus1 kirjoitti:

    Johan tuo nähtiin ettei suomussalmen juntista ole mestariksi, sen osoitti jo tappio varmassa gp2:ssa. suomijuntti hermoilee tiukoissa paikoissa kuten pakenivat heikin isoisät suomussalmella Venäläisiä 1939.

    Tämä Jesus1-hemmo on jonkinlainen Antikristus; Raamatussahan kerrotaan Jumalan ja hänen poikansa olevan kaikkitietäviä, niinpä Jesus1 ei tiedä mistään mitään. :D

    Hyvää joulua Jesse-pojalle näin ateistiltakin, ei tarvitse kysyä oletko ollut kiltti! ;)

    Äänestä

Saattaapi hyvinkin pystyä, mutta tuskin ensimmäisenä kautena ja sen jälkeenkin vastus tulee olemaan kovaa. . .

Ensimmäinen kanto kaskessa on Fisichella, tätä italialaisten nimittämää 'Pehmeää Seosta' on lyötävä lättyyn ihan rutiininomaisesti, muuten ei Gallian kukko laula Kovikselle, sen takaan. ;)

Kun Giancarlosta on päästy, ovat jonossa muiden tallien huippukuskit: Räikkönen, Alonso, Massa, Hamilton, Button. Ei tule olemaan helppoa, se on iisiä täältä kaukaa rääkyä lisää vauhtia kun ei ole itse sitä ajamassa.

Äänestä
  • Totta kai olisi hyvä ja kivaa, että Kovalaisesta tulisi uusi ns.Alonso.Mutta omat pelimerkkini on liossa kyllä Räikkösen puolesta ainakin 3 seuraava vuotta.Toivottavasti Räikkösellä ei "ryyppy" jää päälle vaan jatkaa myös tuon 3v:n jälkeen F1:ssä.
    Siinä kyllä mies joka onnnais Schuminkin ennätykset pistää historiaan kunhan jaksais ja viitteis vaivaa nähdä.

    Kovalaisella kaikki samat mahikset kyllä on, mutta 2 kautta menee kyllä opetellessa F1 autoon...Toivottavasti suomeen tulee F1:stä 2 voitto MM-tittelissä :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


2 MM!!. kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/formulat/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu