mite voi tehä holy symbolin?

niin että voisitteko kertoa mulle?
2165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hakkaa silverii ja osta aavikolta holy symbol muotti tee silver baar ja klikkaa sitä uudestaan uuniin (ota muotti mukaan) siinä tulee holy symbolin kuva klikkaa sitä niin se tekee sen huom sulla pitää olla tarpeeks smithingiä ja craftingiä

Äänestä
  • meet hankkii lampailt villaa ja meet sinne lumbyn linnan tokaa kerrokseen sille värkille mikä sen nimi ny olikaa ja tet stringin ja usetat sit siihe symboliin ja sit meet monasteryyn(vaatii prayer lvl 31) ja sit meet puhuu sille yhelle ukolle sinne yläkertaa ja se pyhittää sen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa. kirjoitti:

niin että voisitteko kertoa mulle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu