Kone menee vähän väliä täysin jumiin ja saan tälläisen viestin jos yritän avata taskmanageria, omaa tietokonetta, mozillaa tai mitä hyvänsä:
the application failed to initialize properly (0xc0000142) mikä mahtaa olla syy tähän ja miten sen sais korjattua? Käyttis WinXP
Voisko bitcomet olla syynä tähän? se on aina ollut päällä kun on tullut ongelmia.
the application failed to initialize properly (0xc0000142) mikä mahtaa olla syy tähän ja miten sen sais korjattua? Käyttis WinXP
Voisko bitcomet olla syynä tähän? se on aina ollut päällä kun on tullut ongelmia.
Vastaukset 7
Vanhimmat
"Voisko bitcomet olla syynä tähän? se on aina ollut päällä kun on tullut ongelmia."
viitsi ottaa bitcometia pois päältä ja kokeilla. Pitää kysyä muilta josko tuo olisi vikana. Jessus kun nykyajan ihmiset on tyhmiä.
Vika on kuitenkin sen verran satunnainen että veis päiviä testata mikä on todellinen syy.
muuten selviäkkään kuin kokeilemalla. Sen olen jo oppinut aikoja sitten. Kukahan tässä tyhmä on?
Kysyin täältä apua siinä toivossa, että joku tietäis ongelman syyn ja tietäisi miten päästä siitä eroon, jotta minun ei tarvitsisi päivätolkulla kokeilla miljoonaa eri vaihto ehtoa, mulla kun on muutaki tekemistä.
sattunut ketään saman kokenutta paikalle.
http://www.google.fi/search?hl=fi&q=the application failed to initialize properly (0xc0000142)&btnG=Hae&meta=lr=
että sammutat muutaman turhaan käynnissä olevan ohjelman (pari meseä, logitechin desktop messenger, jokunen työkaluriviohjelma, downloadmanageri jne.)