Haistakaa vittu ja Hyvää Joulua!

Heittäkää homot voltti.
61318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

MUTTA KUN EI OLE!!

Ja monenko homon kuvittelet lukevan viestin jossa kehotetaan nuuhkimaan vittua?

Äänestä

Tässä viestissä on kiteytettynä se kaikki alhdistus mitä kirjoittajassa vallitsee.

Äänestä

Olipa mukava toivotus se onkin ihana tuoksu.

Äänestä
  • meinaan tuo rakkaani tuhero.voiko mies muuta toivoa kuin...niimpä;)

    Äänestä

Sinäkin lienet? On Sulla ollut äitien äiti kun on Sinulle opettanut tuollaista kielenkäyttöä?

Äänestä

vaikka et vielä tiedä 10v. vanhana mikä on voltti
tai homo. Nyt pois iskän tiesikalta. HYI
sua. Ja alkuperäinen menee näin, heitä homo voltti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mörder-poju kirjoitti:

Heittäkää homot voltti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu