Vahinko

xxxPoisonxxx

Vitsi alkoi kasvaa liian isoksi. Sannan oli vain tarkoitus pelleillä pojan kanssa baarissa, kostaakseen kamalan riidan poikaystävälleen. Tarkoitus oli lähinnä keimailla muille pojille ja juoda ilmaisia juomia.

Sanna oli kuitenkin jotenkin joutunut toisen pojan, Mikan asunnolle, ja Mika yritti kovasti lämmitellä Sannaa seksiin, kuten oli yrittänyt jo baarissakin. Mika juotti Sannaa lisää, lasi ei koskaan ehtinyt tyhjäksi asti.
Sanna tiesi ettei oikeasti halunnut, hän ei vain tiennyt miten perääntyä. Mika nojasi voimakkaasti Sannaa vasten ja painoi hänet sohvatyynyä vasten.
- Älä, en mä... haluu..., Sanna sanoi vastaan. Mika kuitenkin vain jatkoi. Hän veti Sannan käden housuissaan olevalle kohoumalle ja pakotti Sannan runkkaamaan sitä.
Jossain vaiheessa Sanna alkoi kiihottua, vaikka tiesi ettei halunnut mennä niin pitkälle. Sannan päässä kuitenki pyöri alkoholin sekoittama ajatus: "Jos vain suihin..."

Sanna polvistui Mikan eteen ja taiteili näppärästi housut auki. Suuri kalu hypähti pystyyn vapautuessaan housujen puristuksesta. Sanna ihaili kivikovaa ylöspäin kaareutuvaa kullia ja puristi kätensä sen ympärille. Hän alkoi runkata hitain liikkein, mutta Mika vaati lisää.
- Ota se suuhun, poika voihki. Sanna epäröi, mutta päätti kuitenkin ottaa tuon komeuden suuhunsa. Hän painoi se syvälle kurkkuunsa, syvemmälle kuin poikaystävänsä kalun ikinä, ja aloitti nuolemisen.
Samassa asuntoon tuli kolme miestä lisää.

Sanna lopetti häpeissään nuolemisen ja kiskoi vaatteitaan paremmin päälle, Mika oli nostanut muutenkin lyhyttä hametta ja repinyt paitaa suuntaan jos toiseenkin.
- Tässä tää nyt ois, pojat, Sanna-lutka, Mika ilmoitti kavereilleen. Sanna hätääntyi. Hän mietti oliko kuullut oikein.
Kaikki miehet kävivät häneen kiinni. Kaksi heistä ottivat kiinni käsistä ja painoivat Sannan kontalleen sohvaa vasten. Sanna huusi apua, mutta hänen suunsa tukittiin välittömästi.
- Mä kostutin sitä vähän alkuun, Mika ilmoitti ylpeänä itsestään ja läimäytti Sannaa kovasti pakaraan. Yksi miehistä asettui Sannan taakse, nosti hameen ylös ja repi Sannan kostuneet pikkuhousut pois.
- Jaha, tämä lutka onkin jo ihan märkä, mies jylisi. Kondomi sujahti tottunein ottein miehen kalun päälle, ja mies painoi kalunsa aivan Sannan pillunhuulille.
- Nyt katotaan onko tää narttu tiukka.
Mies survaisi kalunsa voimakkaasti syvälle Sannan pilluun, ja Sannan suusta karkaisi paniikin ja nautinnon sekoituksena huokaus. Mies alkoi nussia Sannan pientä pillua nopein ja rajuin liikkein.
- Kyllähän tää melko tiukka teinipillu on!

Toinen miehistä otti kätensä pois Sannan suun edestä ja painoi kalunsa tilalle. Sanna ei kiihkoissaan tajunnut mitä tapahtuu, vaan imi ja nuoli suurta kullia kuin hengen hädässä.
- Oho, kattokaas kun tää nuolee kiltisti, mies ärjyi.
Sanna kiihottui kokoajan enemmän ja enemmän, eikä vastustellut yhtään kun hänet ohjattiin istumaan selällään makaavan miehen kullin päälle. Sanna istui hirviökalun päälle ja kirkui ihastuksesta ja nautinnosta. Kaksi miehistä tunkivat välittömästi kalunsa Sannan runkattavaksi, ja Sanna runkkasi niitä, ja imi molempia vuorotellen.
Neljäs mies työnsi Sannaan nojaamaan eteenpäin, levitti Sannan peppureiälle ja kalunsa päälle liukastetta ja alkoi työntymään Sannan perseeseen.
Sanna kiljui tuskan ja nautinnon sekoittamana suoraa huutoa, kun mies säälimättä työnsi paksua kulliaan Sannan neitseelliseen peppureikään.
- EI VITTU, MÄ EN HALUU!! Sanna huusi ja yritti estää, mutta kalu painui hitaasti ja varmasti Sannan perseeseen. Kyyneleet sotkivat Sannan meikit kauniilla kasvoilla kun mies aloitti kovan nussimisen perseeseen.

Sanna runkkasi ja nuoli kahden miehen spermat naamalleen, kumpikin olivat tarkkoja että saivat tulla Sannan kauniille kasvoille. Miehet jotka nussivat Sannan pillua ja persettä, purkivat lastinsa yhtäaikaa, toinen kondomiinsa ja toinen Sannan pyllyyn. Panon päätteeksi miehet palkitsivat Sannan 1000 eurolla ja pukivat tämän vaatteisiinsa ja kyyditsivät takaisin baarin edustalle.

- Hyvä lutka olit, miehet huusivat pois kaasuttavan auton ikkunasta.
Vitsi oli mennyt liian pitkälle.

2

16255

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tähän Tarinaan

      MAUTON!!!

      • on tilaa vielä

        ...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      63
      5162
    2. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      254
      4232
    3. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      61
      3831
    4. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      137
      2206
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      22
      1564
    6. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      62
      1237
    7. Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!

      Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk
      Tv-sarjat
      6
      939
    8. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      94
      879
    9. Ajattelen sinua

      Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii
      Ikävä
      32
      852
    10. entäs jos yhtenä päivänä kävisi niin

      että miehet vaan yhtäkkiä kollektiivisesti kyllästyisivät ja lopettaisivat naisten palvelemisen ja naiset saisivat pärjä
      Sinkut
      137
      847
    Aihe