Vahinko

xxxPoisonxxx

Vitsi alkoi kasvaa liian isoksi. Sannan oli vain tarkoitus pelleillä pojan kanssa baarissa, kostaakseen kamalan riidan poikaystävälleen. Tarkoitus oli lähinnä keimailla muille pojille ja juoda ilmaisia juomia.

Sanna oli kuitenkin jotenkin joutunut toisen pojan, Mikan asunnolle, ja Mika yritti kovasti lämmitellä Sannaa seksiin, kuten oli yrittänyt jo baarissakin. Mika juotti Sannaa lisää, lasi ei koskaan ehtinyt tyhjäksi asti.
Sanna tiesi ettei oikeasti halunnut, hän ei vain tiennyt miten perääntyä. Mika nojasi voimakkaasti Sannaa vasten ja painoi hänet sohvatyynyä vasten.
- Älä, en mä... haluu..., Sanna sanoi vastaan. Mika kuitenkin vain jatkoi. Hän veti Sannan käden housuissaan olevalle kohoumalle ja pakotti Sannan runkkaamaan sitä.
Jossain vaiheessa Sanna alkoi kiihottua, vaikka tiesi ettei halunnut mennä niin pitkälle. Sannan päässä kuitenki pyöri alkoholin sekoittama ajatus: "Jos vain suihin..."

Sanna polvistui Mikan eteen ja taiteili näppärästi housut auki. Suuri kalu hypähti pystyyn vapautuessaan housujen puristuksesta. Sanna ihaili kivikovaa ylöspäin kaareutuvaa kullia ja puristi kätensä sen ympärille. Hän alkoi runkata hitain liikkein, mutta Mika vaati lisää.
- Ota se suuhun, poika voihki. Sanna epäröi, mutta päätti kuitenkin ottaa tuon komeuden suuhunsa. Hän painoi se syvälle kurkkuunsa, syvemmälle kuin poikaystävänsä kalun ikinä, ja aloitti nuolemisen.
Samassa asuntoon tuli kolme miestä lisää.

Sanna lopetti häpeissään nuolemisen ja kiskoi vaatteitaan paremmin päälle, Mika oli nostanut muutenkin lyhyttä hametta ja repinyt paitaa suuntaan jos toiseenkin.
- Tässä tää nyt ois, pojat, Sanna-lutka, Mika ilmoitti kavereilleen. Sanna hätääntyi. Hän mietti oliko kuullut oikein.
Kaikki miehet kävivät häneen kiinni. Kaksi heistä ottivat kiinni käsistä ja painoivat Sannan kontalleen sohvaa vasten. Sanna huusi apua, mutta hänen suunsa tukittiin välittömästi.
- Mä kostutin sitä vähän alkuun, Mika ilmoitti ylpeänä itsestään ja läimäytti Sannaa kovasti pakaraan. Yksi miehistä asettui Sannan taakse, nosti hameen ylös ja repi Sannan kostuneet pikkuhousut pois.
- Jaha, tämä lutka onkin jo ihan märkä, mies jylisi. Kondomi sujahti tottunein ottein miehen kalun päälle, ja mies painoi kalunsa aivan Sannan pillunhuulille.
- Nyt katotaan onko tää narttu tiukka.
Mies survaisi kalunsa voimakkaasti syvälle Sannan pilluun, ja Sannan suusta karkaisi paniikin ja nautinnon sekoituksena huokaus. Mies alkoi nussia Sannan pientä pillua nopein ja rajuin liikkein.
- Kyllähän tää melko tiukka teinipillu on!

Toinen miehistä otti kätensä pois Sannan suun edestä ja painoi kalunsa tilalle. Sanna ei kiihkoissaan tajunnut mitä tapahtuu, vaan imi ja nuoli suurta kullia kuin hengen hädässä.
- Oho, kattokaas kun tää nuolee kiltisti, mies ärjyi.
Sanna kiihottui kokoajan enemmän ja enemmän, eikä vastustellut yhtään kun hänet ohjattiin istumaan selällään makaavan miehen kullin päälle. Sanna istui hirviökalun päälle ja kirkui ihastuksesta ja nautinnosta. Kaksi miehistä tunkivat välittömästi kalunsa Sannan runkattavaksi, ja Sanna runkkasi niitä, ja imi molempia vuorotellen.
Neljäs mies työnsi Sannaan nojaamaan eteenpäin, levitti Sannan peppureiälle ja kalunsa päälle liukastetta ja alkoi työntymään Sannan perseeseen.
Sanna kiljui tuskan ja nautinnon sekoittamana suoraa huutoa, kun mies säälimättä työnsi paksua kulliaan Sannan neitseelliseen peppureikään.
- EI VITTU, MÄ EN HALUU!! Sanna huusi ja yritti estää, mutta kalu painui hitaasti ja varmasti Sannan perseeseen. Kyyneleet sotkivat Sannan meikit kauniilla kasvoilla kun mies aloitti kovan nussimisen perseeseen.

Sanna runkkasi ja nuoli kahden miehen spermat naamalleen, kumpikin olivat tarkkoja että saivat tulla Sannan kauniille kasvoille. Miehet jotka nussivat Sannan pillua ja persettä, purkivat lastinsa yhtäaikaa, toinen kondomiinsa ja toinen Sannan pyllyyn. Panon päätteeksi miehet palkitsivat Sannan 1000 eurolla ja pukivat tämän vaatteisiinsa ja kyyditsivät takaisin baarin edustalle.

- Hyvä lutka olit, miehet huusivat pois kaasuttavan auton ikkunasta.
Vitsi oli mennyt liian pitkälle.

2

16221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tähän Tarinaan

      MAUTON!!!

      • on tilaa vielä

        ...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      154
      8329
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      432
      7412
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      71
      3831
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      150
      3522
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      111
      2998
    6. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      51
      2557
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      126
      2016
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      23
      1863
    9. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      36
      1684
    10. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1520
    Aihe