Armi Jäger AP80 (AK-47 .22LR) kivääristä napsahti iskuripiikki poikki. Tietääkö kukaan mistä saisi ostettua uuden iskuripiikin ?
AP80:een uusi iskuripiikki
9
1198
Vastaukset
- Eino perärööri alajaakkola
on niin harvinainen malli. ei oo, ei tilata, eikä myydä
-asekauppias- ap-80
itse sorvautin piikin asesepällä... elä ihmeessä myy kyseistä asetta... halvin käytetty minkä olen löytänyt on maksanut 400e
- fennoman
naksuttelitkos tyhjiä.Vie asesepälle,pienimmällä vaivalla pääset.Tai huutonettiin myyntiin,siellähän on muutenkin aseita jotka eivät kauppoihin kelpaa tai muuten uskomaton hintapyynti.
Tapauksessasi suosittelisin seppää. - Fiilaten ja...
Pidä osat tallessa ja soita lähimmälle asesepälle. Aseseppä tekee tuollaisen piikin yleensä helposti, tai kertoo jonkun joka sen tekee. Katsele ympärillesi, suvussa tai tuttavapiirissä on usein joku, jolta sujuvat tuollaiset työt.
Lähimmältä ampumaseuralta, varsinkin pistooliampujilta kannattaa kysyä, he saattavat tuntea kaverin joka osaa.
Jonkun kympin saat siitä varmaankin maksaa, mutta elämä on. Olisitko halukas myymään kyseisen lelun vaikka rikkinäisenäkin?
Hintaa ei sitten kannata liikaa odottaa, maksan 150-200€ muusta kunnosta ja laukausmääristä riippuen.- aasfasfsfasf
joo niitä saa kaikista hyvin varustetuista ruokakaupoista ja sillee mistä millonki
- armijaeger
Armi jäger ap84(22lr) tuli hankittua joka oli valmiiksi purettuna. Kasattuna se ampuu vain sarjaa!? Oiskokellään kuvia sen sisuskaluista että näkis mitäsieltä puuttuu/on väärin. Muutkin mallit pitäs olla aikalailla samanlaisia...
- AR-15
Minulla myös ongelma Adler jager ap 74 lipas puuttuu, kyselin jo aiemmin mutta taitaa olla kiven alla.Niitä räjäytyskuvia saattas löytyä ,mutta asesepät taitaa olla paras vaihtoehto noihin ongelmiin.
- 0000000000OOOO9999
No mitä sinä siinä onhan sulla nyt konepiekkari.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi345167Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2815017Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä564471Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692425Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt461868Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu281804Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont211774Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi791713Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva151621- 1051486