kateus

Mistä tulee tämä suomalaisten kateus poliiseja kohtaan? Kertokaa!
3432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pili liian pieni ja itsetunto heikko?

Äänestä
  • Kun poliisin toisen suussa tai pepussa ja älykkyysosamäärä esinahan välissä.

    Äänestä

  • Pili pöksyissä kirjoitti:

    Kun poliisin toisen suussa tai pepussa ja älykkyysosamäärä esinahan välissä.

    Entä mistä johtuu nämä teidän poliisiaiheiset homoeroottiset fantasiat?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kafkdsfk kirjoitti:

Mistä tulee tämä suomalaisten kateus poliiseja kohtaan? Kertokaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu