Miten uusi vuosi Imatralla?

Ajattelin tulla uudeksi vuodeksi Imatralle, koska upeaa koskinäytöstä ei näe missään muualla.

Lieneekö Imatralle järjestetty uudeksi vuodeksi muita tapahtumia, no raketteja tietysti ammuskellaan vallilta, mutta onko kulttuurikeskuksessa tai muualla mitään mainittavaa?
1756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valleilta pikkulasten ilotulitus aattoiltana klo 21.00. Uudenvuoden juhlallisuudet tavallisuudesta poiketen Koskenpartaalla, eli kävelykadulla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Iso Iivari kirjoitti:

Ajattelin tulla uudeksi vuodeksi Imatralle, koska upeaa koskinäytöstä ei näe missään muualla.

Lieneekö Imatralle järjestetty uudeksi vuodeksi muita tapahtumia, no raketteja tietysti ammuskellaan vallilta, mutta onko kulttuurikeskuksessa tai muualla mitään mainittavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu