EKA KERTA

outo kumpu

En tiedä kuuluko tämä keskustelu nyt tänne palsalle ollenkaan, mutta katson tämän silti aiheelliseksi. Eli koska oli eka kertasi tai jos sitä ei ole vielä ollut, niin millaisissa olosuhteissa toivoisit sen tulevan. Itse olen 16 vuotias tyttö ja poikaystävän kanssa ollan oltu 3 kk yhdessä ja nyt seksi on tullut puheeksi jo monestikkin.

6

929

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tytskä_daahxD

      Olen 13-vuotias tyttö. Eka kertani oli jouluaattona

    • wiigs

      Heips!

      Eka kertani oli reilut pari vuotta sitten, kun olin 14 vuotias. Nyt myöhemmin koko asia kaduttaa, vaikka kumppani on edelleen sama. Luulin olleeni valmis seksiin, mutta ilmeisesti en ollut. Nyt seksi onkin minulle vain pelkkää seksiä..

    • tytteliini86

      Itse en ollut koskaan valmis seksiin. Mies, jonka kanssa aloin kesän alussa "hengailemaan" olisi tahtonut rakastella mun kanssa ja painosti mua siihen. Tietysti oli usein tosi hellä, huomaavainen jne. enhän muuten olisi tahtonut olla hänen kanssaan joka päivä(!). Toisin sanoen: hän sai minut tuntemaan jotain sellaista, että hänen kanssaan oli hyvä olla. Ja koska minä olin myöskin niin "ihana", hän olisi tahtonut suunnilleen joka ilta ja aamu rakastella mun kanssa. Ja tietysti sanoi välillä "ettei halua painostaa mua mihinkään".
      Mutta. Vaikka neitsyys ei ollut mulle mikään taakka, se painoi enemmän kuin mikään. Aloin jopa itse tuntemaan syyllisyyttä siitä, miksi en tahtonut mennä koskaan pidemmälle..
      Välillä oli todella vaikeaa, olin siis "jo" 17-vuotias, ja ajattelin että varmaan kukaan tän ikäinen ei ole enää neitsyt..

      Joo, ja sitten kappas vaan yhtenä iltana kyllästyin itseeni. "Rakastelin" tän miehen kanssa ja mulla oli pitkään hyvä fiilis siitä. Enkä vieläkään kadu, mutta ymmärrän ehkä enemmän.

      Hirveä vuodatus. Tarkoitin vaan, että ei se ole yhtään ihmeellistä. Nuorten tyttöjen pitäisi tuntea mitä tuntevat.
      Ja varmasti kaikki miehet eivät ole yhtä sinnikkäitä painostamaan seksiin..mun kokemus vain oli tämä.

    • viime kesän alussa :D olin sillon vielä 14, eli nyt oon siis 15...vaikka mun profiilis lukee 16...pistin sen vahingos väärin ja nyt en saa enää muutettua sitä...mut samapa tuo :D

      • eli siis sain sittenki muutettuu profiilist sen väärän iän...eli nyt siin on mun oikea ikä...eli 15..


    • Pilvipuhuri

      Mun huoneessa aivan tavallisena päivänä aika kauan aikaa sitten...:D Eipä siinä ollu mitään hörhelöitä tai romantisointia, ne tuli sit myöhemmin..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      64
      2618
    2. Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet

      Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.
      Sinkut
      27
      2594
    3. Kemijärven festarit 2025

      Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️
      Kemijärvi
      15
      1694
    4. Tekikö mieli laittaa viesti?

      Miten on? 😌
      Ikävä
      102
      1407
    5. Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!

      Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h
      Kotimaiset julkkisjuorut
      127
      1406
    6. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      101
      1359
    7. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      24
      1173
    8. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1106
    9. Kalateltta ja Siipiteltta

      Siipiteltasta ei saa ruokaa ollenkaan ja ovatko työntekijät ihan selvin päin siellä. Kalateltassa taas lojuu käytetyt la
      Kuhmo
      14
      1083
    10. Jännä tunne kun ekaa kertaa elämässään tuntuu siltä

      Että on tarkoitettu jollekin. Saattaahan tuo olla että on sekaisin kuin seinäkello, mutta silti tunne yhteenkuuluvuudest
      Ikävä
      59
      995
    Aihe