Sanoni häipyväni täältä,mutta heräsin tuskaan knu kuulin että bubbesta ei pidetä! Onko teillä jokin salaliitto häntä vastaan?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
olen aina ihaillut kainalokarvansa palmikoivia naisia, OO-OO-ooooooh!!!
Olet erehtynyt henkilöstä. Minulle ei ehdi kasvaa kainalokarvoja. Ajelen ne säännöllisesti. Kiitos kuitenkin.
Onko sulla vielä toi kampaus vai oletko värjännyt hiuksesi? Olen muutaman kerran nähnyt yhden kooltaan pienen naisen joka näyttää epäilyttäväsi sinulta. Mustat hiukset, pieni kooltaan, silmälasit, ei kulmakarvoja...
Toivottavasti uudenvuodenlupauksesi pitää, vaikka jäänkin kaipaamaan kainoloissasi ja selkänahassasi iloisesti keikkuvia palmikoita
Eipä tida olla minä, silä minulla on kulmakarvat. Nykyään minulla ei ole tuota ihanaa unaista raitaa, sillä se katosi viime värjäyksessä mustan alle. Seuraavalla kerralla voisi laittaa hopeisen raidan. x)
Oliko sillä näkemälläsi muijalla tämä tupsu? Pidän kyllä aika usein sitä korvan takan, ettei roiku silmillä.
Satumme vain käymään samalla punttiksella ja välillä tulee katsottua jotain muuta kuin tukkaa :D
Mut aika lyhkäset ovat ja jonkilainen tupsukin saattaa olla.
Mut sano missä päin asustelet niin osaan ehkä päätellä oletko se sinä. Kaupungin nimi riittää.
Viime näkemällä sulla (tai sun kaksois-siskolla :D) oli päällä sininen paita. Myönnätkö mitään?
Unohdin jo että sanoit että sulla on kulmakarvat. Tällä toisella ei ole ja siitä on vasta päivä kun näin hänet viimeksi.
Mutta samaa näköä teissä ainakin on kun vertaa naamoja. O_O
En käy puntilla. Käyn ainoastaan jiujitsu-treeneissä Porvoossa, joissa en ole polvileikkaukseni takia käynyt moneen kuukauteen. tänään taas menossa, vaikken saisikaan vielä. x)
En myöskään käytä sinisiä paitoja. Viimeksi käytin sinistä kauluspaitaa vuoden 2005 jiujitsu-leirillä, kun olimme syömässä Leninin kellarissa.
Sorry, wrong person. Joku muukin on yhtä hyvännäköinen, kuin minä. x)
Ei vaan uskalla mennä koskaan juttelemaan koska saattaa pikkuneiti tempaista yllättäen turpaan :D
Siinä mielessä se voisin olla minä. x)
sillä hänkin on no-life, tädätädärää!
Hus!
Bubblegirl is my hero :)
Dipsu vaan on niin diipli in lööv siihen, että sen takia kiusaa. Bubblehan on vähän semmoinen Selphie "IRL". Tai "In Surreal Life" tai iha mite vaa.