south american explorers?

Hola hola!!

Olen harkitsemassa liittymistä South American Explorers -clubiin ja kattelin, että jäsenmaksu olis 60 dollaria. Onko kukaan muu kyseisessä clubissa jäsenenä? Osaisitko kertoa enemmän tästä ja onko kannattanut? Onko jäsenmaksu maksettava uudelleen joka vuosi?
1366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kannata liittyä. Hostelleista ja itse etsimällä loytää paremmin tietoa. Klubitaloissa ei mitään millä olisi ollu hyotyä. Täynnä jenkkejä ja muutenkin lapsellista menoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muchacha kirjoitti:

Hola hola!!

Olen harkitsemassa liittymistä South American Explorers -clubiin ja kattelin, että jäsenmaksu olis 60 dollaria. Onko kukaan muu kyseisessä clubissa jäsenenä? Osaisitko kertoa enemmän tästä ja onko kannattanut? Onko jäsenmaksu maksettava uudelleen joka vuosi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu