Homoja :D

mun ukkelini on homo ei voiko ne saada sit lapsia niitten ukkojen nimet on niko ja tom
2346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hmm..mies ei yleensä saa lapsia miehen kanssaxDeli adoptointi taitaa olla ainoa keino..:)

Äänestä

Ei ne voi saada ihka omia lapsia, mutt ne voi adoptoida. Ja jos jompi kumpi tulee avaruusolioiden nappaamaksi, se saattaa palatessaan olla alien-raskaana ja sillo ne sun simit saa lapsen, mutta sillä ei ole molempien geenejä, vain sen kaapatun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


niina-92 kirjoitti:

mun ukkelini on homo ei voiko ne saada sit lapsia niitten ukkojen nimet on niko ja tom

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu