hei! tunteeko kukaan angel-ravintolan mustafaa alanyasta? tahtoo tietää lisää tästä pojasta. ja miten saisin yhteyttä häneen?
kävin tänä syksynä ko. ravintolassa ja jäi mieleeni... vaikka ei meillä mitään sen kummempaa ollutkaan.
kävin tänä syksynä ko. ravintolassa ja jäi mieleeni... vaikka ei meillä mitään sen kummempaa ollutkaan.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Angelin "Sepon" tunnen kyllä, jo kohta kymmenettä vuotta! Siinä vasta mukava kaveri! *virn*
Älä sellaista tyyppiä enää muistele. Jos se on hiukankaan
keskimääräistä komeampi, niin sillähän on turistipillua tarjolla
vaikka joka ilta eri naiselta.
Kyllä ne paikalliset gigolot tietävät, etteivät skandinaavitytöt
lomalla tavaraansa säästele, vaan ovat reidet levällään
kun vähän lirkuttelee. Tuskin sinä niin erikoinen olet,
että hän sen turistihaareminsa sinuun vaihtaisi. Ei taida
poika enää edes muistaa sinua, kun on uusi nainen jo petiä
lämmittämässä.
Vai että Angel-ravintola ja Mustafa. Nää on just ne nimet jotka suomalainen nörttipoika osaa. Eli provo taas...
tämä ei ole provo!
toivoisin, että edes joltain saisin asiallisia vastauksia!
Tervehdys,
Tunnen Mustafan muutaman vuoden takaa. On ollut ehkä noin 3 vuotta Angelissa töissä. Kyllä se tyttöjä kovasti satamaan aina on vienyt, mutta uskon että ei ole poika ns. pahimmasta päästä. Olen käynyt Alanyassa vuodesta 1995 ja tunnen paikan aika hyvin.
etkö osaisi kertoa mitään muuta?
luulin, että hän on aina töissä, ettei aikaa ole satamaan. hän kertoi, että ei edes olisi kiinnostunut satamasta ollenkaan?!
"luulin, että hän on aina töissä, ettei aikaa ole satamaan. hän kertoi, että ei edes olisi kiinnostunut satamasta ollenkaan?! "
Naivi pikkutyttö...