Häät vankilassa

Eli mieheni lähti just istumaan, mutta emme ole vielä naimisissa! En aio olla ilman seksiä eli ensitapaamisella aion ehdottaa häitä (tulee istumaan noin 7 vuotta)! Mutta minkälaiset häät vankilassa ovat (vaikka viis seremoniasta heh!).
2416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aika harvon Bupiruusu tulet kullia saamaan, joten
mieti vielä. Ja pidä kiirettä naimisiin menossa voi olla jo äijä sellikaverin kihlattu.

Äänestä

kovinkaan hienoa ollu mennä siellä naimisiin mutta jos ny et oo koko lapsuuttas haaveillu jostain prinsessahäistä nii kyllä se sit ihan jees on. Ja sama kai se missä se tapahtuu kunhan tapahtuu. Eikä ainakaa suezilla pyöriny ne vartijat siinä koko ajan vaan saatii iha rauhassa juoda kahvit jne. ilman että hääkuvissa näkyy mitn pamppujen käsiä tms....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


seksiä! kirjoitti:

Eli mieheni lähti just istumaan, mutta emme ole vielä naimisissa! En aio olla ilman seksiä eli ensitapaamisella aion ehdottaa häitä (tulee istumaan noin 7 vuotta)! Mutta minkälaiset häät vankilassa ovat (vaikka viis seremoniasta heh!).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu