Mitä on maksanut farmariin mikrokytkimen vaihto takaluukkuun töineen päivineen.Joka talvi on vaidettu takuuseen,nyt omasta pussista.
Mikrokytkin
-04
101609
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
mutta vittuako sillä on väliä, ku faija maksaa kaikki meikäläisen auto kulut.
Olipa vitun typerä kysymys!!
vastaus idiootilta.
han se siinä taas oli, työnä se mikrokytkin vaik hanuriis.
Takaluukun mikrokytkin vaihdettuna on 60 euroa. ( tämä tieto merkkiliikkeestä 2004 Sportsbackiin )
Soitin merkkiliikkeeseen ja kertoivat lystin maksavan 122 euroa. Tämä on ihmeellinen palsta, vastaillaan puutaheinää ja vittuillaan.KIITOS VAAN.
On tämä palsta kun toisen nimimerkillä vastataan.Kyllä on ahdasmielistä porukkaa.On teillä huono elämä kun joka asiasta pitää valehella ja kirjotaa törkeyksiä ei nin mitään positiivista.kiitos sille yhdelle asialliselle vastaukselle.
Mikrokytkimen vaihto osineen ja töineen 71 euroa
Kiitos sinullekkin, voitaiskos tavata jossain salaa, voisin vaikka tehdä sulle "sitä"?
On kyllä sairasta touhua,sinua varmaan käytetty hyväksi lapsena.Mutta hiplaa itseäsi kotona,älä tieto konetta.Kato kun kaikki säästyy sinulta ja sinun tyhmiltä jutultaisi.
Minä juotin itse mikrokytkimen kiinni, suhteelisen pieni homma samalla lisäsin muihinkin ovien mikrokytkimiin lisää tinaa tahtovat olla aika hepposesti kiinnitetty .Ei muuta kuin avaimen perä varovesti auki,mikrokytkin on irrallaa perän sisällä hieman tinaa taas toimii.