nutriplus?

Mistä saa tällaista valmistetta? Minulle neuvottiin hankkimaan tätä, mutta apteekeista ei löydy kuin jotain geeliä... Marsullani on molemmat yläetuhampaat irti ja saa antaa siis neuvoja muutenkin tähän tilanteeseen! :) Olen hieman hukassa... =/
3372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oletko jo näyttänyt lääkärille hampaita???

jos,niin hyvä!!!
niin en osaa auttaa tässä...mutta varmasti joku muu!

Äänestä
  • Hampaat ovat jo kunnossa! Tai siis ne irtosivat ja nyt jo kasvaa uudet tilalle ja se saa syötyäkin jo! ^^

    Äänestä

Nutriplus-ravinne/vitamiinilisä on nimenomaan sellaista geelimäistä tahnaa, paketin päällä siis lukee tuo Nutriplus gel. Todennäköisesti siis juuri tuota oikeaa löysit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


daisy.. kirjoitti:

Mistä saa tällaista valmistetta? Minulle neuvottiin hankkimaan tätä, mutta apteekeista ei löydy kuin jotain geeliä... Marsullani on molemmat yläetuhampaat irti ja saa antaa siis neuvoja muutenkin tähän tilanteeseen! :) Olen hieman hukassa... =/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu