69 vai

kumpi on mieleen?
51363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jos sinä tarkoitat shampanjapullon hintaa, niin pitää varmaankin tyytyä tuohon halvempaan eli 69 euroon.

Äänestä

ysikutoset rullasi ulos sieltä Uudenkaupungin tehtaalta? Taisi olla 1970-80 lukujen taitteessa.

Äänestä

Kun katot noita numeroita niin tuossa ysikuus-asennossa pitäs olla selät vastakkain, pöljä.

Äänestä

mieluummin vm. -69 kuin -96, 96-syntyneet ovat pahasti alaikäisiä...

Äänestä

Et tiedä, mitä on 619.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


96? kirjoitti:

kumpi on mieleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu