no just

Meinas silmät tippua päästä, että täällä on oikein oma palsta kersojen vaippamerkeistä. Ei käy kateeksi, hankkikaa elämä.
3714
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse en täällä juuri kirjoittele (joskus luen viestejä), mutta täytyy sanoa, että kyllä ne lapset ovat suuri osa elämää ja vaipat aika suuri osa vauva-arkea. Joidenkin on tosi vaikea löytää sopivaa vaippamerkkiä jne. Tosin luulisin, että kun tämä palsta on niin hiljainen, niin tämä aihealue mahtuisi jonkun muun alle kyllä mainiosti...siis ei tarttisi välttämättä omaa palstaa.

Äänestä

Netistä löytyy kokonaisia keskustelufoorumeita joilla käsitellään pääasiassa vauvojen vaippoja.

Sitä elämää on kuule muunkinlaista kuin sitä sinun elämäsi kaltaista.

Äänestä

Tutustupa nettiin vähän laajemmin, löytyy jos jonkinmoista sivustoa ja palstaa ties mistä aiheista. Ajattele että on kokonainen sivusto joka käsittelee pelkästään kestovaippoja, taitaa niitä olla parikin. Puhumattakaan että Liberoilla sun muilla kertismerkeillä on omat sivunsa;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huh huh kirjoitti:

Meinas silmät tippua päästä, että täällä on oikein oma palsta kersojen vaippamerkeistä. Ei käy kateeksi, hankkikaa elämä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu