perheelle, jossa on kolme muksua, 6-, 3-, ja 1-vuotiaat. Olemme lähdössä eka kertaa ulkomaille lasten kanssa huhti-toukokuun vaihteessa. Rantaa kaivattaisiin, mutta hotellissa olis hyvä olla myös lämmitetty allas, tuskin merivesi on vielä tuolloin kovin lämmintä. Läheltä vois löytyä jotain aktiviteettia lapsille.
Vastaukset 4
- suosittelen
tässä sivu personal.inet.fi/koti/matkailu parempaa paikkaa en pysty suosittelemaan
- käynyt
olen itse ollut floridass 14 12 ja wllw 1 v kanssa lomalla, tasokaita majapaikkoja löytyy esim a1vacation.com ja googlen kautta, taloissa omatuima-altaa.
- jfkkflbg,
Suosittelen tuohon aikaan menemään Mallorcalle. Lyhyt lentomatka lapsille, lämpöä ja rantoja löytyy ja tekemistä on kaiken ikäisille!
- Ipara
Bulgaria olisi yksi kaikki kriteerit täyttävä mm. Sunny Beach, Sveti Konstantin ja Albena. Takuulla pääsette ainakin halvalla, kelpo maa, hiukan liikaa turisteja keskikesällä, mutta varmasti mieluinen.
Sitten Kreikka, Kreeta ja Rhodos (muut saaret jossa olen vieraillut ovat enemmän aikuiseen makuun).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1281316
- 881222
- 79678
- 27627
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9618- 47533
- 19505
- 44505
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.110493Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115489