Kysyisin kaikilta pojilta että mitä mieltä ootte yleensä lihavista tytöistä? Voisitteko kuvitella esim. seurustelevanne lihavan tytön kanssa vai ovatko kaikki lihavat mielestänne ällöttäviä?
Lihavat tytöt???
Anne
3307
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
LÄSKI ON SYNTIÄ! Mua ainaki alkaa oksettamaa aina ko mä nään jonku vähäkää pulleemman henkilön. Iteestähä se on kiinni et onks läski vai laiha. Jos ihmine ei pysty laihuttamaa ni se vois sit mun mielest ampuu ittensä.
Ja ikä oli mikä? Ei vois sit yhtään naurettavampaa kommenttia enää heittää, paitsi sillä erotuksella et toi ei naurattanu yhtään..
ihmisellä voi olla perinnöllinen ruumiinrakenne esim. läskit reidet eikä niille oikein voi mitää sitäpaitsi jotkut syö mitä vain eikä lihoo ja toiset lihoo kaikesta