Kerro vaikka pieni juttu, semmonen hauska.
kerro sun koirasta
7
1172
Vastaukset
- tarina
On koirani oikea Bernhardilainen,
eikä mikään tappijalka amerikkalainen.
Oikean muotoinen hänellä on kallo,
ei siis mikään pyöreä pallo.
Jalat liikkuu sulavasti ravissa,
liikkeet ei hänellä kintereistä ahdista.
Kehässä kaikkien tuomareiden kaveri,
eikä kättä karkuun pyrkivä pelkuri.
Laaja hänellä myöskin on suku,
koska olematon on sukusiitosprosentin luku.
Jos haluat sä koiran tällaisen itsellesi hankkia,
ei kannata Pevisasta luopuvien kenneleitä harkita.- Lassi2
Oikein hyvä mieli tuli.
:) :) - jättihaukku
Ylväs ja ystävällinen on kaverini mun
Onko sun
Ei sukua Viron mun kaverini oo
Onko sun
Mun koirani kotona on,
sun yhä vahis on
Mahtava pää ja pulleat purjeet
Hyvä saksalaiset!!!! - lainen oon
jättihaukku kirjoitti:
Ylväs ja ystävällinen on kaverini mun
Onko sun
Ei sukua Viron mun kaverini oo
Onko sun
Mun koirani kotona on,
sun yhä vahis on
Mahtava pää ja pulleat purjeet
Hyvä saksalaiset!!!!mulla koira on
jolla takapuoli on
ja etujalat
ja takajalat
ja näyttelyissä
käynny oon
vaan EI pärjätä
missä vika on
mut ihan vähän
tuomarille herkkä
- täs
No musta oli hauskaa ko meidän koira
oli vähä villisä kerran. Se leikki pikkukoiran kans,ja sitte ko se ei ennää jaksanu leikkii sen kans nii me lähettiin kottiin nukkuun. - sämpylä,
meidän sämpy oli iso, kuolainen ja lempeä sekä kieltämättä aika tyhmä otus..
Noh se esim luuli olevansa sylikoira ja meni kaikkien syliin. Onneksi se siinä ollessaan sai kaikki jalat maahan ja ikäänkuin vain seisoi polvien päällä poikittain ylen tyytyväisenä itseensä. Välillä oikein hempeinä hetkinä se iski kuonon olalle ja siitä jäi sellainen tassin kokoinen märkä läntti jälkeen..
Sen lemppari asento nukkua oli selällään. Kieli roikkui sitten suupielestä ulkona ja silmät oli ylösalaisin päässä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2313011Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2991119- 701108
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8833