Kukahan saatanan teini on ollut asialla. Yritetään tehdä niistä 68 heppasista Yariksista T-Sportteja merkeillä ja tarroilla. Sinä kusipää, joka viikonloppuna varasti autoni keulalta T-Sport merkin(ei lähtenyt ehjänä), oletko jo saanut kiinnitettyä sen autoosi. Jos joku näkee näitä teinien tekemiä vale T-Sportteja niin ilmoitelkaa tänne. Merkki muuten maksaa Toyotalla 21,20€, joten en itse viitsisi uhrata terveyttäni tuolla hinnalla!
Haluttu T-Sport merkki!
Viikinki
111158
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Sille pojalle vois antaa isän kädestä!
Tämän luettuani päätin ottaa merkin nätisti irti,jottei kävisi näin.Mehän kyllä eroitamme T-spotin ja 1,0 toisistaan muutenkin,etti pelkästään merkistä.Jos "varas"on niin tyhmä että luulee tällä keinoin saavansa tehoa lisää autoonsa sillä kyllä pettä itsensä.Tovottavasti saat Viikinki ROSVON käpälälautaan.
Kyllä perusversion erottaa monesta yksityiskohdasta, etu- ja takapuskurit, lisävalot, levikesarjat, takavalot, korin väriset peilit, ja muuten suurin osa T-Sporteista on elohopean värisiä jota ei perusversioon saa. Varmaankin jäi jotain puuttumaan mutta nuo tuli heti mieleen. Tärkeimmät eroavaisuudet ovat kuitenkin näkymättömissä, kuten moottori, nopeampi ohjaus, jäykkä alusta, vaihteiston välitys jne.
Tulee väkisin silmäiltyä muita Yariksia jos olisi ilmestynyt varastettua tavaraa keulalle... silloin kosto elää!
Suosittelen muuten alkuperäisiin vanteisiin lukkopultteja, yhden vanteen hinta on huimat 440€.
Kyllä perusversion erottaa monesta yksityiskohdasta, etu- ja takapuskurit, lisävalot, levikesarjat, takavalot, korin väriset peilit, ja muuten suurin osa T-Sporteista on elohopean värisiä jota ei perusversioon saa. Varmaankin jäi jotain puuttumaan mutta nuo tuli heti mieleen. Tärkeimmät eroavaisuudet ovat kuitenkin näkymättömissä, kuten moottori, nopeampi ohjaus, jäykkä alusta, vaihteiston välitys jne.
Tulee väkisin silmäiltyä muita Yariksia jos olisi ilmestynyt varastettua tavaraa keulalle... silloin kosto elää!
Suosittelen muuten alkuperäisiin vanteisiin lukkopultteja, yhden vanteen hinta on huimat 440€
Isot miehet ja itkee yhen pikku T sport merkin takia mutta kyllä sen ymmärtää onhan teidän imago kiinni siitä että teillä on toyota yaris t sport eikä 68hp tavis yaris joka riittää hyvin ihmiselle kenellä ei ole tarvetta pönkittää egoaan merkeillä ja hevosvoimilla mutta toivottavasti saatte merkkinne takaisin ettei egonne katoa kokonaan muiden samanlaisten silmissä.
niin ja ps hankkikaa kunnon urheiluauto jos tarvetta on ja alkakaa ajamaan radalla jos tykkäätte kovaa ajaa mitä te millään variksilla ylipäätään liidätte eikö ferrari tai lamborgini olisi enemmän teidän laistenne makuun sopiva.
HAHAHAHAH!!!
Mä tein sen ja nyt ajelen innoissani "uudella tehotykillä", ei meinaa edes ajoominaisuudet riittää ku on tuo T tarra persiissä!!!
On tää kovaa menoo... Mutta te oikeat T-miehet olette kuninkaita!!! UUUHHHH!!!
Just niin T sport persiissä ni johan kulkee kyllä se näin on :D
Joo, se T on ainoa joka tekee toyotista "urheilullisia", muuten sama shaisse eri paketissa!!!!!!!!!!
Muissa merkeissä T tarkoittaa TURBO!!!!!!!
Ei ole vokkelourpo itkenyt elämässään koskaan, niin paljon kuin itki kun haluttu
T-Sport kyykytti vokkelon Gtin .Vaikka siinä oli mitä tahansa viriosaa turboo , joista olen puhunut jo aiemmin tarpeeksi, niin sinne jä'i vokkelo kun haluttu T-spot veti ohi
Tutkippas pelle vähän niitä T-sportin suoritus arvoja ja tule sitten uudestaan tänne toyotan mopoa kehumaan.
Toyota ei ole kyennyt valmistamaan yhtäkään mallia joka olisi vakiona kyykyttänyt ketään.
Toyota on aina joutunut katselemaan parempiensa takavaloja.
TOYOTA, eli TOY, eli LELU, toyota on tehnyt pelkkiä leluautoja, lelu-urheiluautoja.
Toyotalta on lähiaikoina tulossa uusi lelu-urheiluauto mopon moottorilla ja toyota pellet ovat innoissaan.