eikö se riitä että yksi sanoo

eikö se riitä että yksi sanoo että hyvää uutta vuotta kaikille kun 1 sanoo niin kaikki? aivan mahdottomia tyyppejä!!!!
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksei saisi jakaa iloansa muillekin? Mieluummin uudenvuoden toivotuksia kuin alituisia klaanimainoksia.

Äänestä
  • Nii, mutta siihen voisi olla YKSI topic.


    Hyvää uutta vuotta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rueldshr kirjoitti:

eikö se riitä että yksi sanoo että hyvää uutta vuotta kaikille kun 1 sanoo niin kaikki? aivan mahdottomia tyyppejä!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu