Eli,te jolla on tuo Nokia 7373 kertokaa siitä jotakin hyviä ja huonoja puolia : ) Ja älkää jotkut vaivautuko laittamaan mitään linkkejä joillekkin sivuille! Kiitän. Onnellista uutta vuotta 2007!
NOKIA 7373
-Kprs-
3818
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Heip! Mulla on ko. puhelin, mutta tällä hetkellä huollossa, elikkä mikrofoni rikki... Todennäköisesti saan uuden puhelimen, koska takuuaikaa jäljellä puolet. Ystävälläni myös sama känny...ja hänelläkin välillä mikin kanssa onkelmia. :S
Se siis omasta kokemuksesta, mun tuurilla kyseessä oli varmaan maanantaikappale! xD
Mut onhan se vähän niin, että kun on kaunis ulkokuori, ni jostain joudutaan tinkimään, eli mm. latausvälit ovat olleet puolet tiheämpiä, ku vanhan puhelimen kanssa. Onhan tuo upeen näkönen!!!
Omistan kyseisen puhelimen :) Hyvää ainakin radio, bluetooth (vaikken olisi uskonutkaan käyttäväni sitä...), muistikortti ja tietenkin erilainen ulkonäkö :) Omalle kohdalle ei ole vielä huonoja puolia sattunut.. Kehittämistä voisi olla äänenvoimakkuuden säätämiseen käytettävässä nappulassa, joka on melko jäykkä.. Ja kun muistikortti alkaa olla täysi, hidastuu luonnollisesti muistikortin "alaiset" toiminnot. Muuten olen ollut tyytyväinen, selkeät valikot ja kaunis puhelin :)
...että puhelinta joutuu lataamaan yllättävän usein :D jos akku kestää 3 pv niin hieno homma.. Tosin onpa sillä tullut kaikenlaista "leikittyäkin", mutta kyllä entisessä puhelimessa akku kesti pidempään :) Että joku huono puoli löytyi sittenkin ;)