tallentava digiboxi

siis mulla on medion 80 GB:n muistilla miten saisin siirrettyä digiboxin kovalevyltä ohjelmat tietokoneelleni?? kiitos etukäteen
3712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Että medion ei tee digibokseja ollenkaan!

Eli kerro merkki, ja tarkka malli.
Ja parhaiten käy kun laitat kovalevyn tieskaan, ja kopsaat siitä...

Äänestä
  • Vision VDT2020PVR

    Äänestä

mitenkään.

Jos sulla on tallentava DVD-soitin, voit kopioida ohjelman DVD:lle Scartin kautta ja sitten ripata DVD:ltä tietokoneen levylle. En vain usko että on.

Kovalevyn irti repiminen ei varmaan ole sun juttusi, etenkään jos et voi olla varma että tietokoneesi tosiaan pystyy käsittelemään sitä levyä.

Esim. ProCaster-digiboksin levy näkyy suoraan tietokoneella USB-levynä joten ohjelmien siirto on erittäin helppoa. Pitää olla tarkkana, kun ostaa sen digiboksin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???!!!!?? kirjoitti:

siis mulla on medion 80 GB:n muistilla miten saisin siirrettyä digiboxin kovalevyltä ohjelmat tietokoneelleni?? kiitos etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu