The Sims2 koodit!!!!!

Tietääkö joku onko tarpeille joku koodi?? eli jos simillä on rakko nollilla niin pystyy siirtämään sen täyteen. ja sit onko semmosta koodia jolla saa karsiman, ruuanlaitto, siivous jne niin ne täydentää??? JOS SINULLA ON SIMS KOODEJA NIIN KERRO IHMEESSA(SIIS SIMS 2 KOODEJA PC) MUUTEN VIELLÄ: MITEN PELIN SÄÄ NOPEAKSI KUN MUN PELI NIIN SE KESTÄÄ KUN SIIRTYY ESIM. NAAPURUSTOSTA LUO PERHEESEEN NIIN SIIHEN MENEE 5 MIN.
152315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

tiedän ainakin raha-koodin ja se on tässä:rosebud,.:!:!:!:!!:;;:::!!

Äänestä
  • se oli ykkösen rahakoodi.... ny on motherlode

    Äänestä

käy katto jonnewebistä sielt ku laittaa pc koodit ja kirjottaa sims voit valita mihin simssiin otat koodeja

Äänestä

Jos simin nälkä,hupi ja muut on alhaalla voi käyttää : BoolproptestingcheatsEnabled true=päälle false=pois Koodi ei toimi heti,mutta sillä saa myös tehtyä toisille simeille ja tavaroille eri juttuja kun shift on pohjassa!!Voit myös muuttaa simisi horoskooppia..

Äänestä

rahakoodi: motherlode
tarpeet täyteen: maxmotives
öö... sitte on myös move_objects on
ja sillä saa siirreltyä tavaroita... Ja sitten sen saa pois move_objects off .....

Munkin sims 2 on sikahidas.... sitä ei mun mielestä saa nopeemmaks mutta jos kuvaa vidoita nii laittaa sielt sen et kui kauan voi ottaa videoo ni pienemmäks nii peli toimii nopeemmin...

Äänestä
  • miks toi max... koodi ei toimi mulla???
    toi mikä nostaa vihreeks ne ??

    Äänestä

  • dsfhuydafg kirjoitti:

    miks toi max... koodi ei toimi mulla???
    toi mikä nostaa vihreeks ne ??

    ei se maxmotives toimi jos ei ole kauppa auki lisäosaa

    Äänestä

  • juuuup kirjoitti:

    ei se maxmotives toimi jos ei ole kauppa auki lisäosaa

    Maxmotives-koodi toimii, kun omistaa YÖELÄMÄ-lisäosan ei kauppa-auki-lisäosan.

    Äänestä

maxmotives

Äänestä

Meil on ihan sama homma. mut mul on se koodi ja olin niin tyhmä et heitin sen paprun roskii. :-(

ps. lähettää viestii ku saat sen kodin, mut voin kysyy sen kyl mun serkulta? jos haluut et kysyn nii sanon sulle sit..

Äänestä

ON RAHAAN KOODI MOTHERLODE TARPESIINKI ON MUT EN TIIÄ SITÄ

Äänestä

Eli siis jos haluut että simisi tarpeet muutuvat vihreiks
niin kirjota koodiluukkuun maxmotives,tämä koodi
toimii kaikille perheenb jäsenille eli kaikien tarpeet
menee täysin vihreiksi.

Äänestä

Ollessas naapurostossa crtl alt c ja sitten kirjotat:
boolProp testingCheatsEnabled true

Tän jälkeen kun meet taloon niin voit siirrellä tarpeita miten huvittaa ja suhteiden ja taitojen palkkeja myös.

Äänestä

Vihdoinkin joku osas kertoa jtn hyodyllistä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sims2 kirjoitti:

Tietääkö joku onko tarpeille joku koodi?? eli jos simillä on rakko nollilla niin pystyy siirtämään sen täyteen. ja sit onko semmosta koodia jolla saa karsiman, ruuanlaitto, siivous jne niin ne täydentää??? JOS SINULLA ON SIMS KOODEJA NIIN KERRO IHMEESSA(SIIS SIMS 2 KOODEJA PC) MUUTEN VIELLÄ: MITEN PELIN SÄÄ NOPEAKSI KUN MUN PELI NIIN SE KESTÄÄ KUN SIIRTYY ESIM. NAAPURUSTOSTA LUO PERHEESEEN NIIN SIIHEN MENEE 5 MIN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu