Harry Potter ja Liekehtivä Pikari Ps2

Eli tuota kyseistä peliä pelailen ja minulla on ongelma siinä kohtaa kun kolmannen haasteen eli labyrintin yhdessä kohtaa on ne kaksi jättimäistä örkkimystä ja pitäisi pelastaa Cedric niiltä niin mitä teen. Ne oliot aina vaan tappaa mut. Miten ne voi tuhota? Miten pelastaa Cedric?
1268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

meet seinän viereen ja sit ku jompikumpi niist läskeist lähtee juoksee sua kohti väistät hieman ja se syöksyy päin seinää sit käännyt sitä kohti ja rämpytät x ni sit se heittää sitä taikaa muutaman kerran teet tollee ni sit se kuolee ja toiselle sama.. toivottavast tajusit.. : D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bridge92 kirjoitti:

Eli tuota kyseistä peliä pelailen ja minulla on ongelma siinä kohtaa kun kolmannen haasteen eli labyrintin yhdessä kohtaa on ne kaksi jättimäistä örkkimystä ja pitäisi pelastaa Cedric niiltä niin mitä teen. Ne oliot aina vaan tappaa mut. Miten ne voi tuhota? Miten pelastaa Cedric?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu