Hei Iskä...

Sanna-Marie

Mitäs sinne kuuluu?

Täällä on tapahtunu kaikenlaista - en edes tiedä mistä alottaisin!

Olen tutustunu täällä Reettaan, asuu ihan tässä lähellä. Reetan isäki on todella kiva.

Reetan Simo-pappaankin sain tutustua vähän ennen joulua... Vähän erilainen tutustuminen! Eikä tyyppikään ole mikään maailman ihanin. En muista ehditkö sinä Simoa tavata edes, se on sellainen melko pitkä mies, viikset ja iso vatsa.

Olin juuri lähdössä kouluun yhtenä aamuna kun Simo tuli minua vastaan. Tervehdin ja olin jatkamassa matkaa kun Simo sanoi että hän tietää oikotien. Tiedäthän sinä että minun koulutie on pitkä ja liukas, talvella hankala kulkea niin ajattelin että toivottavasti tästä oikotiestä on jotain hyötyä!

Käveltiin vähän matkaa, huomasin että tultiin Reetan perheen kotitalon pihaan. Simo ohjasi minut keittiön ovesta sisään! Olin ihan ihmeissäni. Keittiöstä mentiin eteiseen ja Reetan vanhempien makuuhuoneeseen. Simo vaan selitti samalla ku otti mun takin ja kengät pois että tämä on nyt sitä oikotietä, muka välipysäkki! Just joo.

Simo veti verhot ikkunoiden eteen, sammutti kattovalot niin että vain kahteen pieeen lukulamppuun jäi valot, ja lukitsi oven. Olin ihan paniikissa, jähmetyin paikalleni.

Simo tuli minun taakse, ihan lähelle, käsi livahti minun paidan sisälle! Toinen käsi löysi tiensä mun hameen alle... Simo veti minut ihan kiinni itseensä, tunsin sen kovan pippelin! Simo kuiskasi mulle että halusi nussia minua...

Nyt se käänsi mut ympäri, kattoi mua silmiin. Sit se alkoi riisua vaatteitaan, katsoi minua koko ajan tiukasti silmiin mutta ei sanonut mitään.

Nyt Simo oli alasti. Se otti pippelinsä käteen ja hyväili sitä, katsoi minua koko ajan silmiin ja virnisti.

Sit minun piti ottaa vaatteet pois. EI! Mutta Simo oli vahva, kun en totellu käskyä niin se tuli ja otti multa vaatteita pois. Hame, paita, sukat, villahousut, rintsikat ja lopulta pikkariut. Oltiin alasti Reetan vanhempien makuuhuoneessa, minä ja ystäväni Reetan pappa!!

Simo nuoli ja puristeli minun tisuja, sitten kaatoi minut sängylle. Sen kädet jäi mun rinnoille mutta huulet liikkui minun vatsaa alas.

Sit se nuoli minun pimppaa! Nuoli ja imi... Ei pitkään, pari minuuttia.

Simo tuli minun päälle, tuntui että menen rikki sen painon alla! Se nuoleskeli minun kovia nännejä ja taas käsi meni minun pimppaan. Nyt sen kaksi sormea meni sinne koloon. Sit se puri ja nuoli minun kaulaa.

Sit Simo katsoi mua silmiin ja sanoi ne sanat joita en unohda ikinä... "Eiköhän nyt olis aika alkaa lapsentekohommiin!" En tiennyt vieläkään mitä olisin tehnyt, olin niin paniikissa.

Simo asetteli pippeliään mun pillunhuulille... Otti minusta kiinni ja työnsi. Se sattui!!

Tuntui oudolta kun vanhan miehen pippeli oli minussa, nussi minua ensin hitaasti, sitten nopeammin ja taas hitaammin. Tiesin senkin että mun tisut olis arat tämän jälkeen kun se niitä niin imi ja nuoli. En ihan heti unohda niitäkään sanoja kun siinä aina välillä kuulin, siitä miten "setä nussii pientä tiukkaa pimppaa" ja "pimppa on ihanan tiukka" ja mitä kaikkea...

Lopulta Simo nai minua tosi nopeasti, sänky natisi ja minusta tuntui että en selviä siitä ainakaan ehjänä, tuo iso mies minun päällä ei ollut mikään pikkujuttu!

Toivoin että kaikki olisi jo ohi. Tajusin sitten että eihän meillä ollu edes kumia!! Pyysin ja rukoilin että Simo lopettais mutta nyt kun mietin, tuntuu että se vaan innostui siitä, työnsi kovempaa ja syvemmälle, imi tisuja rajummin.

Luulin Simon vihdoin ymmärtävän kun hän lupasi ettei laukea minun sisään, lupasi että vetää pippelin pois minun pimpasta "ihan kohta". Koko ajan sanoi että vielä ihan vähän tekee paljaalla, sitten vetää pois.

Tunsin kun Simo laukesi minuun - se siitä lupauksesta!! Tunsin itkun tulevan mutta yritin olla kuin ei mitään.

Simo vielä imaisi mun nyt TODELLA herkkiä tisuja ja nuolaisi pimppaa. Sit se nousi mun päältäni, hieroi minun pimppaa kädellään. Sytytti valot, avasi verhot, keräsi jotain vaatteita lattialta, avasi oven, käski minun lähteä ja häipyi suihkuun.

Voi isä, miltä olisinkaan säästynyt jos olisin vaan mennyt tuttua koulutietä! Monestihan siitä menee ihmisiä ohi, varmaan olisin kyydin saanu.

Nyt minun piti Reetan talolta ensin löytää se polku joka lähtee koululle päin ja sitten toivoa että ehdin ajoissa, tajusin että rannekellokin oli pysähtynyt.

Kaaduin matkalla muutaman kerran, olin tunnin myöhässä kun lopulta pääsin koululle, vaikka luulin myöhästyväni ainakin kaksi tuntia!

Niin ja isä, minä oon raskaana. No, onneksi nyt on edessä vaan lukion viimeinen kevät eikä ensimmäinen ku Hanna-Marialle kävi. Onhan Hannalla ja vauvalla kaikki hyvin? Mahdutaanhan me tämän vauvan kanssa teidän kotiin asumaan?

Rakkaudella,
tyttäresi Sanna-Marie

3

29577

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön XXX

      Sanna-Marie,hyvä kertomus.Kirjoita lisää....

    • Lisää heti!

      Ihanaa paljaalla naintia ja tietenkin paksuksi hyvä jatka lisää

    • ...

      ...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      34
      5227
    2. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      398
      4516
    3. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      148
      3819
    4. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      137
      2977
    5. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      11
      2500
    6. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      21
      2292
    7. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      2028
    8. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      151
      1982
    9. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      123
      1900
    10. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1459
    Aihe