Onko muilla

G-mailiin,mahtaneeko johtua G-mailin tämänhetkisistä tietoturvaongelmista?
5192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ongelmat alkoivat eilen illalla. En saa lähetettyä postia lainkaan, en outlook expressillä enkä webmailin kauttakaan. Sama juttu sekä veljen että parin kaverin gmaileissa. Eli tekevätten varmaan jotain päivityksiä.

Äänestä
  • ilmennyt minkäänlaisia ongelmia pitkiin aikoihin eikä nytkään...

    Äänestä

toimii ainakin mulla entiseen normaaliin tapaan.

Äänestä

Minulle tuli noin tunti sitten ilmoitus gmailista että tietoturvaongelmien takia Gmail-sähköpostiohjelma suljetaan lopullisesti 10.01.2007 mennessä. Siirtäkää kaikki viestinne muualle.

Äänestä
  • Ei vaineskaan, haha hah haaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjautumisongelmia kirjoitti:

G-mailiin,mahtaneeko johtua G-mailin tämänhetkisistä tietoturvaongelmista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu