Canon vs Canon

Hei kertokaapa hyviä syitä tähän eroon. Mulla on muutaman vuoden vanha digital ixus II(3 megapikseliä), sekä noin vuoden vanha S21S. Kun otan kuvia kummallakin kameralla niin melkeimpä tuntuu siltä että ixuxsella tulee tarkempia kuvia. Kuvan vakaaja on silloin S21S:ssä päällä
1486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ehkä et osaa täysin vielä käyttää S2:sta. Tai sitten on joku muu syy. S2:sen piirtokyky on joka tapauksessa erittäin hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joku vaan kirjoitti:

Hei kertokaapa hyviä syitä tähän eroon. Mulla on muutaman vuoden vanha digital ixus II(3 megapikseliä), sekä noin vuoden vanha S21S. Kun otan kuvia kummallakin kameralla niin melkeimpä tuntuu siltä että ixuxsella tulee tarkempia kuvia. Kuvan vakaaja on silloin S21S:ssä päällä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu